Connect with us


Dizi Haberleri

Netflix’in Sevilen Dizisi Warrior Nun, 2. Sezon Onayı Aldı

Dünyanın en büyük dijital dizi ve film platformlarından biri olan Netflix, sevilen dizisi Warrior Nun’un 2. sezonunu resmi olarak onayladı.

Zaman:

Tarih:

Netflix'in Sevilen Dizisi Warrior Nun, 2. Sezon Onayı Aldı

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından biri olan ve 192 milyondan fazla aktif abonesi bulunan Netflix, abonelerini platformda tutabilmek ve yeni aboneler kazanabilmek için devamlı olarak yeni içerikleri abonelere sunuyor. Yüzlerce, hatta binlerce içeriği aylık abonelikler ile kullanıcılara ulaştıran Netflix, dünyanın en hızlı büyüyen dijital hizmetlerinden biri olmayı başarıyor.

Her ay düzenli olarak yeni içeriklerini duyuran ve her yıl milyarlarca dolarlık bütçeler ayıran Netflix, dünyanın dört bir yanında onlarca ülkede 192 milyon abonesine güncel içeriklerle hizmet veriyor. Birçok ülkede orjinal içerik projelerini yöneten Netflix, geçtiğimiz zamanlarda çıkış yapan ve oldukça sevilen dizilerden biri haline gelen Warrior Nun için 2. sezon onayını verdi.

Yayınlandığı ilk günden beri oldukça iyi bir beğeni toplayan Warrior Nun dizisinin izleyicilerini oldukça heyecanlandıracak açıklama, Netflix’in resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı. Netflix, pozitifliğe ihtiyaç duymanız durumunda izlemenizi önerdiği bir video ile Warrior Nun’un 2. sezonunu duyurdu. Warrior Nun kadrosu tarafından çekilen bir videoyu yayınlayarak dizinin 2. sezonunu onaylayan Netflix, yakın bir zamanda dizinin ikinci bir sezonunun geleceğini de onaylamış oldu.

Dizinin 2. sezonunun yayın tarihi gibi bilgiler henüz açıklanmamış olsa da, çok yakında gelişmeleri hep birlikte göreceğiz. Warrior Nun 2. sezon hakkındaki gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Benzer içerik:  Cyberpunk 2077'nin Keanu Reeves'li Fragmanı Yayınlandı

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir