Netflix’in Şimdiye Kadar Çektiği En Büyük Bütçeli Film Geliyor

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından olan Netflix'in şimdiye kadarki en büyük bütçeli Aksiyon filminin çekimlerine başlanıyor.
 Netflix’in Şimdiye Kadar Çektiği En Büyük Bütçeli Film Geliyor

Dünyanın en büyük dijital film/dizi ve belgesel platformlarından biri olan Netflix, piyasadaki liderlik konumunu uzun bir süredir koruyor. Özellikle corona virüsü dönemlerinde büyük bir yeni abone artışı yaşayan Netflix, sadece 2020 ilk yarısında 26 milyona yakın yeni abone kazandı. Bu da Netlfix’in zirvedeki yerini garantilemesine sebep oldu.

Devamlı olarak kullanıcılarına oldukça kaliteli içerikler sunan Netflix, hem orjinal yapımlar ile hem de haklarını satın aldığı diğer yapımlar ile abonelerini platformda tutmayı başarıyor. Birçok kaliteli yapımla rakiplerine göre oldukça önde olan Netflix, izlenme sayısı 100 milyonu bulan orjinal yapımı filmleriyle karşımıza çıkıyor. Bu konudaki başarısının ve izleyici beğenisinin farkında olan Netflix, yeni içerikleri devamlı olarak kullanıcılarına sunuyor.

2020 yılı için 17,3 milyar dolarlık dev bir bütçe ayıran Netflix, bu bütçenin 200 milyon dolarıyla bir film çekmeye karar verdi. 200 milyon dolarlık bu film, Netflix’in gelmiş geçmiş en yüksek bütçeli filmlerinden biri olacak. Başrollerinde ünlü oyuncular Ryan Gosling ve Chris Evans‘ın oynayacağı The Grey Man adlı yeni Netflix filmi Avengers: Endgame ve Infinity War gibi dünyaca ünlü filmlerin yapımcıları tarafından çekilecek.

İlgili İçerik  GTA 5 ve Red Dead Redemption 2'nin Satış Rakamları Açıklandı

The Gray Man isimli bu aksiyon filmi hakkında çok geniş bir detay şuanlık elimizde bulunmasa da, filmin 200 milyon dolara mal olacağı ve 2021 sonlarına doğru çıkış yapacağı söyleniyor. Diğer bir yandan film, aynı isimli bir kitaptan uyarlanıyor. Hızlı ve Öfkeli 8 gibi dev bir yapımın 250 milyon dolarlık bütçe ile çekildiğini düşünürsek Netflix’in ayırdığı bu bütçe oldukça iyi diyebiliriz. Bakalım bizi nasıl bir aksiyon filmi bekliyor…

Gelişmelerden ve güncel haberlerden anında haberdar olabilmek için “kitle.net” web sitemizi ziyaret edebilir ve ücretsiz abone olabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Unutulmaz Filmlerin Unutulmaz Sahneleri başlıklı makalemizde En Güzel Film Sahneleri, En İyi Film Sahneleri ve Film Sahneleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın