Connect with us


Dijital Haberler

Netflix’in Çağayat Ulusoy’lu Yeni Türk Filmi Duyuruldu: Mücadele Çıkmazı

Dijital film/dizi platformu Netflix’in yeni Türk filmi belli oldu. Netflix Türkiye, Çağatay Ulusoy’lu yeni Türk filmi Mücadele Çıkmazını duyurdu.

Zaman:

Tarih:

Netflix'in Yeni Türk Filmi Duyuruldu: Mücadele Çıkmazı

Dünyanın en büyük dijital film ve dizi platformlarından biri olan Netflix, ülkemizde de en çok kullanılan dijital içerik platformlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Ücretli olmasına rağmen ücretsiz servisleri bile geride bırakacak kadar popüler olan Netflix, 193 milyonu aşkın abonesiyle dünyanın en büyük dijital film/dizi platformu olarak piyasadaki liderliğini koruyor.

Ülkemizde 1,5 milyonu aşkın abonesi bulunan ve Türkiye’de pek çok projeye imza atan Netflix, ülkemizdeki projelerini ardı ardına sunuyor. Hakan: Muhafiz, Atiye, Aşk 101 gibi orjinal yapım Türk dizileriyle ülkemizdeki abonelerini şaşırtan Netflix, geçtiğimiz zamanlarda ilk filmi olan Yarına Tek Bilet adlı filmi de yayınlamıştı. Ülkemizde çekilen ilk Netflix filmi olarak karşımıza çıkan Yarına Tek Bilet oldukça sevilmiş ve izlenmişti.

Netflix ise bu başarının ardından orjinal yapım Türk filmlerini arttırmaya yönelik adım attı. Türkiye’nin en ünlü aktörlerinden biri olan Çağatay Ulusoy, bildiğiniz gibi Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’da başrol olarak karşımıza çıkmıştı. Ünlü oyuncu şimdi de Netflix’in 2. Türk filmi Mücadele Çıkmazı‘nda başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak. Netflix Türkiye, OGM Pictures‘ın Twitter’da yaptığı duyuru paylaşımını retweet’leyerek dizinin çok yakında Netflix’de yayınlanacağını onayladı.

Netflix'in Çağayat Ulusoy'lu Yeni Türk Filmi Duyuruldu: Mücadele Çıkmazı Dijital film/dizi platformu Netflix'in yeni Türk filmi belli oldu. Netflix Türkiye, Çağatay Ulusoy'lu yeni Türk filmi Mücadele Çıkmazını duyurdu.

Yapılan açıklamalara göre senaryosu Ercan Mehmet Erdem tarafından yazılan, ve yönetmen koltuğunda Can Ulkay‘ın oturduğu bu filmin çekimleri tamamlandı. Resmi açıklamalara göre çekimleri geçtiğimiz hafta tamamlanan ve başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği bu film, çok yakında Netflix’te yayınlanacak. Ayla ve Müslüm gibi dram filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan Can Ulkay’ın yönettiği bu film, zorlu Türkiye koşullarında çöp toplayarak geçimini sağlamaya çalışan bir babanın ve oğlunun hikayesine değiniyor.

Benzer içerik:  Wonder Woman 1984, Yeni Fragmanıyla Karşımızda

Prodüksiyonu OGM Pictures tarafından üstlenilen Mücadele Çıkmazı adlı bu filmde oldukça duygusal sahneler göreceğimizi tahmin etmek zor değil. Ayla ve Müslüm filmini izleyenler, o filmlerin yönetmeni tarafından yönetilen bu filmin de nasıl bir film olacağını tahmin etmekte zorlanmayacaktır. Diğer bir yandan OGM Pictures’ın paylaşımına göre filmin yakında Netflix’te olacağı söylense de, filmin 2021 yılından önce yayınlanmayacağı biliniyor. İlerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz, kitle.net’i takipte kalın…

Netflix'in Çağayat Ulusoy'lu Yeni Türk Filmi Duyuruldu: Mücadele Çıkmazı Dijital film/dizi platformu Netflix'in yeni Türk filmi belli oldu. Netflix Türkiye, Çağatay Ulusoy'lu yeni Türk filmi Mücadele Çıkmazını duyurdu.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir