Netflix Üyeliği İptal Etme Nasıl Yapılır

Dünyanın en çok kullanılan yayın platformu Netlfix'de üyelik, abonelik iptali nasıl yapılır bu makalemizde detaylı olarak anlatıyoruz.
 Netflix Üyeliği İptal Etme Nasıl Yapılır

Dünyanın en çok kullanılan dijital yayın platformlarından biri olan Netflix, kullanıcılara oldukça iyi yenilikler ve içerikler sunuyor. Her geçen gün güncellenen içerikleriyle kullanıcılara hizmet veren Netflix, kampanyalarıyla da platformu canlı tutmayı başarıyor. Uygun fiyata üyelik paketleri sunan Netflix, bazen de platforma yeni kullanıcıların katılmasını sağlamak amacıyla ücretsiz üyelikler hediye ediyor.

Fakat tabii ki platformdan memnun kalmayan, başka platforma geçmek isteyen, aboneliğini uzatmak istemeyen veya Netflix içeriklerinden hoşlanmayan kişiler aboneliklerini durdurabiliyor. Netflix’de başlattığınız abonelikler genellikle aylık olarak hesaplanıyor ve 1 ay içerisinde dilediğiniz gibi aboneliğinizi iptal edebiliyorsunuz. Ayrıca Netflix’in şuanki sistemine göre 1 ay bitmeden aboneliğinizi iptal ederseniz, 1 ay bitene kadar kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Daha sonra ödeme yapana kadar hesabınız devredışı kalıyor.

Netflix’de üyelik iptali yapmak için de oldukça basit adımlar uyguluyorsunuz. Tarayıcınızdan kolaylıkla yapabileceğiniz Netflix abonelik iptali işlemi, bilgisayardan veya telefondan da kolaylıkla yapılabiliyor. Bu yazımızda hem mobil hem pc üzerinden netflix üyelik iptali nasıl yapılır detaylarıyla anlatacağız.

Dilerseniz hemen aşağıdan telefon, tablet veya bilgisayardan Netflix abonelik iptal etme işlemi nasıl yapılır detaylıca ulaşabilir, aboneliğinizi kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

İlgili İçerik  Netflix, Covid-19 Salgınında 16 Milyon Abone Kazandı

Netflix Üyelik İptali (Bilgisayardan)

Netflix Üyelik İptali Nasıl Yapılır
  • Tarayıcınızı açın ve Netflix.com’a giriş yapın.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstten profil görseline tıklayın.
  • Hesap tuşuna tıklayın.
  • Üyelik Hesabı‘nı tıklatın.
  • Üyeliği İptal Et” tıklayın.

Veya aşağıdaki Netflix Üyelik İptali Linkini kullanarak da üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

  • Tarayıcınızdan netflix.com hesabınıza giriş yapın.
  • Buraya tıklayın.
  • İptal işlemini tamamla butonuna tıklayın.

2 yöntemle de işlemler çok basit. Fakat Netflix üyelik iptali bağlantısı ile daha kolay yapılabiliyor.

Netflix Üyelik İptali (Telefondan)

Netflix Üyelik İptali Nasıl Yapılır
  • Tarayıcınızı açın ve netflix.com üzerinden hesabınıza giriş yapın.
  • Buraya tıklayın ve “İptal İşlemini Tamamla” tıklayın.

İşte işlemler bu kadar basit. Telefondan veya bilgisayarınızdan bu işlemleri gerçekleştirerek Netflix aboneliğinizi rahatlıkla durdurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın