Connect with us


Dijital Haberler

Netflix Ücretsiz Abonelik Kampanyası Yeniden Geldi

Dünyanın en büyük dijital dizi/film platformlarından olan Netflix, ücretsiz deneme kampanyasını tekrar başlattı. Üyelikler ilk ay 0,20 TL’den sunulmaya başladı.

Zaman:

Tarih:

Netflix Ücretsiz Abonelik Kampanyası Yeniden Geldi

Dünyanın en büyük dijital dizi ve film platformlarından biri olan Netflix, milyonlarca kullanıcının daha önce severek kullandığı ilk ay deneme kampanyasını bir süre önce kaldırmıştı. Fakat bu konuda birçok kişinin yeni bir kampanya istemesi, Netflix’i de harekete geçirdi. Netflix, Türkiye’de yeni abone olacak kişilere 0,20 TL‘den ilk ay üyeliği satışına başladı.

Bu kampanya sayesinde Netflix’e daha önce üye olmayan kişiler, ilk ay yalnızca 0,20 TL’den başlayan fiyatlar ödeyerek abonelik sahibi olabilecek. 0,20 TL, yani 20 kuruş ödeyerek sahip olacağınız Netflix aboneliğini 30 gün boyunca rahatlıkla kullanabilecek ve dilediğiniz filmleri/dizileri/belgeselleri seyredebileceksiniz. Fakat Netflix, bu sefer daha öncekinden farklı olarak abonelik sistemi ücretlerini kişiye göre ayarlıyor.

Bir süre önce tamamen ücretsiz bir şekilde ülkemizdeki Netflix kullanıcılarına sunulan deneme aboneliği, bu sefer daha farklı olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Netflix’e giren kullanıcıların karşısında rastgele 3 fiyattan biri beliriyor. Bu fiyatlardan biri 0,20 TL olurken, 1,99 TL ve 8,99 TL’lik fiyatlar da bulunuyor. Yani Netflix’i ziyaret ettiğinizde bu fiyatlardan biri karşınıza çıkıyor ve bu fiyatlar üzerinden 1 aylık abonelik alabiliyorsunuz.

Netflix Ücretsiz Abonelik Kampanyası Yeniden Geldi Dünyanın en büyük dijital dizi/film platformlarından olan Netflix, ücretsiz deneme kampanyasını tekrar başlattı. Üyelikler ilk ay 0,20 TL'den sunulmaya başladı.

Büyük ihtimal Netflix, bu sistem için daha önce Netflix kullanan IP adreslerine daha yüksek fiyat sunan bir yapay zeka hazırlamış olabilir. Netflix izlenen bilgisayarlarda çoğunlukla 8,99 TL fiyat belirirken, bazı cihazlara da 0,20 TL’den 1 aylık üyelik sunuluyor. Diğer bir yandan Netflix’den sahip olacağınız bu 1 aylık üyelikler, 1 ay sonra normal fiyatlar ile uzatılabiliyor.

Benzer içerik:  Netflix, Yeni Abone Sayısında Büyük Bir Düşüş Yaşadı

Eğer 1 ay boyunca Netflix’i 0,20 TL, 1,99 TL veya 8,99 TL fiyat seçenekleriyle denemek istiyorsanız, buraya tıklayarak Netflix sitesine gidebilir ve e-postanızı girerek devam edebilirsiniz. Zaten bağlantıya tıkladığınızda kampanya kapsamında size sunulan fiyat karşınızda belirecektir. Daha önce kayıt olduğunuz e-postalar ile, daha önce kullandığınız kredi kartları ile Netflix aboneliği yapamayacağınızı aklınızda bulundurun. Diğer bir yandan bu üyelikler Netflix’i merak edip denemek isteyen kullanıcılara özel hazırlanıyor. Yani sistemin, halihazırda üye olan kişilere ücretsiz abonelik vermek için yapılmadığını belirtmemiz gerek.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir