Türkiye'de oldukça fazla kullanılan dijital dizi/film platformu Netflix, önümüzdeki Ağustos ayında yayınlayacağı dizi ve filmlerin listesini bir video ile paylaştı.

Dünyanın en büyük dijital dizi/film platformlarından olan Netflix, ülkemizde de oldukça popüler bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Ülkemizde 1,5 milyondan fazla abonesi bulunan Netflix, bu sebeple ülkemize yönelik içeriklerini her gün güncellemeye devam ediyor.

Her ay yeni içeriklerini tanıtan Netflix, bu ay da gelecek ay yayınlanacak olan tüm içeriklerini açıkladı. YouTube üzerinde yayınladığı bir video ile Ağustos ayı içerisinde yayınlanacak içerikleri aktaran Netflix, listede ilk olarak yayınlanacak dizi olan Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip’e Karşı filmine ilk sırada yer verdi. 5 Ağustos tarihinde yayınlanarak 2020 Ağustos ayının ilk içeriği olacak olan film’i bir belgesel takip edecek.

5 Ağustos tarihinde Anelka: Misunderstood isimli belgesel de Netflix Türkiye’de yerini alacak. 6 Ağustos’ta ise sevilen Netflix dizisi The Rain 3. sezonu Netflix Türkiye’de yerini alacak. Oldukça dolu dolu içeriğe sahip olan Netflix Türkiye 2020 Ağustos ayında, 7 Ağustos günü High Seas 3. sezon da yayınlanacak. 7 Ağustos günü ¡Nailed it! México isimli yarışma programı, 14 Ağustos’ta Dirty John: Betty Broderick isimli dizi yayınlanacak.

İlgili İçerik  Amazon, Corona Sebebiyle Artan Siparişleri Karşılayamıyor
Netflix Türkiye 2020: Ağustos Ayında Yayınlanacak İçerikler

Netflix’in say say bitmeyecek içeriklerinin arasında 14 Ağustos’ta yayınlanacak merakla beklenen film “Project(Proje)” de yer alıyor. 19 Ağustos’ta mini dizi “High Score“, 21 Ağustos’ta Hoops dizisi, yine 21 Ağustos’ta Lucifer 5. sezon, 28 Ağustos’ta All Together Now isimli film Netflix Türkiye’de yayınlanacak.

Dilerseniz Netflix Türkiye’de Ağustos ayında yayınlanacak olan içeriklerinin fragmanlarına sırasıyla aşağıdan göz atabilir, veya diğer haberlerimize göz atmak için “kitle.net” web sitemizi ziyaret ederek ücretsiz abone olabilirsiniz.

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip’e Karşı | Fragman

Anelka: Misunderstood | Fragman

The Rain 3. Sezonu | Fragman

High Seas 3. Sezon | Fragman

¡Nailed it! México | Fragman

Dirty John: Betty Broderick | Fragman

Project | Fragman

Hoops | Fragman

Lucifer 5. Sezon | Fragman

Bir önceki yazımız olan 22 Mayıs Bitcoin Pizza Günü | Tarihin İlk Bitcoin Alışverişi başlıklı makalemizde 10.000 Bitcoinlik Pizza, Bitcoin ve Bitcoin Pizza hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın