Connect with us


Dijital Haberler

Netflix’te İçeriklerin Imdb Puanları Nasıl Görünür?

Dünyanın en büyük dijital film ve dizi platformlarından biri olan Netflix’te içeriklerin Imdb puanları nasıl görünür bu makalemizde detaylı olarak anlattık.

Zaman:

Tarih:

Netflix'te İçeriklerin Imdb Puanları Nasıl Görünür?

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından biri olan ve 192 milyondan fazla kullanıcısı bulunan dizi/film platformu Netflix, her geçen gün kullanıcılara yeni içerikler sunarak dünya çapında dijital dizi/film platformları arasında lider kalmayı başarıyor. Oldukça çeşitli içeriklere sahip olan ve kullanıcılara binlerce içerik sunan Netflix, özellik tarafında oldukça sade davranıyor.

Platform arayüzünü olabildiğince sade tutan Netflix, böylelikle kullanıcılara daha anlaşılır ve kullanılabilir platform sunmayı amaçlıyor. Diğer bir yandan günümüzde sade tasarımların daha da yaygınlaşması da Netflix’in sadeliğindeki en büyük sebeplerden biri denebilir. Fakat Netflix her ne kadar sade olsa da, çeşitli araçları kullanarak Netflix’i dilediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz.

Örneğin Netflix Party kullanarak arkadaşlarınızla birlikte ve aynı anda Netflix içeriklerini izleyebiliyor, veya Netflix içerikleri hakkında daha geniş detaylara ulaşabiliyorsunuz. Netflix’te bu tür ek özellikler kullanabilmeniz için tarayıcınıza çeşitli eklentiler kurmanız gerekiyor. Netflix Party’de olduğu gibi, Netflix’teki içeriklerde Imdb puanlarını görmek istiyorsanız, kullandığınız tarayıcıya bir eklenti yüklemelisiniz. Dilerseniz hemen aşağıdan Netflix’teki içeriklerin Imdb puanı Netflix üzerinde nasıl görülür detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Benzer içerik:  Efsane Cuma Günlerinde Yine Alışveriş Rekoru Kırıldı: İşte İstatistikler

Netflix’te Imdb Puanı Nasıl Görünür?

Netflix'te İçeriklerin Imdb Puanları Nasıl Görünür? Dünyanın en büyük dijital film ve dizi platformlarından biri olan Netflix'te içeriklerin Imdb puanları nasıl görünür bu makalemizde detaylı olarak anlattık.
  • Öncelikle Chrome tarayıcınızda buraya tıklayın.
  • Daha sonra karşınıza çıkan eklentiyi tarayıcınıza kurun.
  • Eklenti kurulumunu onaylayın ve tamamlayın.
  • Daha sonra Netflix.com’a girin ve giriş yapın.

İşte bundan sonra seçtiğiniz tüm içeriklerin Imdb puanı ve Imdb’de kaç kişinin bu içeriği oyladığı gözükecektir.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir