Netflix, Dark Dizisi İçin Özel Bir Web Sitesi Tasarladı

Dijital film/dizi platformu Netflix'in en sevilen dizilerinden biri olan Dark dizisine özel bir web sitesi geliştirildi.
 Netflix, Dark Dizisi İçin Özel Bir Web Sitesi Tasarladı

Netflix‘in en sevilen ve en beyin yakan dizilerinden biri olan Dark‘ın 3. sezonu geçtiğimiz günlerde yayınlanmış ve oldukça ilgi çekmişti. Günlerdir Netflix’in zirvesinde kalmayı başaran Dark dizisinin 3. sezonu, izleyicilerin beynini yakacak bir sezon olarak karşımıza çıkıyor.

Netflix’in en dikkat çeken dizilerinden biri olan Dark, oldukça kafa karıştırıcı bir içeriğe ve senaryoya sahip. Bu sebeple diziyi anlayamayan izleyiciler, veya izlerken beyni yanan kişiler için Dark dizisine özel bir web sitesi açıldı. Oldukça hoş bir tasarıma sahip olan web sitesinde karakter ilişkileri, akrabalık bağları, yaşanan olaylar gibi pek çok detaya yer verilmiş.

Genel olarak her sezon ve her bölüme özel tasarlanan sayfalar sayesinde herhangi bir spoiler görmeden web sitesinde gezinebiliyorsunuz. İsterseniz 1. sezon 1. bölümü, isterseniz de 3. sezon son bölümünü seçerek dizi hakkında detaylı bilgiler edinebiliyorsunuz. Aynı zamanda akrabalık bağları da sayfa üzerinde oldukça hoş bir tasarımla görüntülenebiliyor.

İlgili İçerik  Elon Musk: Corona Virüsü Paniği Aptalca

Dizinin temasıyla benzer bir web sitesi olan darknetflix.io sayesinde dizide anlamadığınız tüm detaylara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Akrabalık bağları bulunan kişiler sayfa üzerinde listelenirken, bu listeden dilediğiniz kişinin profiline girerek detaylara ulaşabiliyorsunuz.

Daha önceki sezonları izlemiş olan fakat dizinin karmaşıklığı sebebiyle önceki bölümleri unutan kişiler de Netflix’in özel olarak hazırladığı bu internet sitesinden yararlanabiliyor. Siz de ilgili web sitesini ziyaret etmek isterseniz hemen buraya tıklayarak ilgili siteye gidebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 22 Mayıs Bitcoin Pizza Günü | Tarihin İlk Bitcoin Alışverişi başlıklı makalemizde 10.000 Bitcoinlik Pizza, Bitcoin ve Bitcoin Pizza hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın