Connect with us


Dizi Haberleri

Netflix, Atiye 2. Sezon Çıkış Tarihini Açıkladı

Dijital film/dizi platformu Netflix, milyonlarca kişinin izlediği orjinal Türk dizisi Atiye’nin 2. sezon yayın tarihini yayınladığı bir video ile duyurdu.

Zaman:

Tarih:

Netflix, Atiye 2. Sezon Çıkış Tarihini Açıkladı

Dünyanın en büyük dijital film/dizi platformlarından olan Netflix, orjinal yapımı Türk dizisi Atiye‘nin 2. sezonunu yayınladığı bir video ile duyurdu. Son zamanlarda ülkemizde Netflix ile ilgili oldukça büyük problemler yaşansa ve bazı orjinal Türk yapımı projeler durdurulsa da, Türkiye’deki ilgi oldukça yüksek. Bu sebeple Netflix, Türkiye’ye yönelik içerikler üretmeye ve kullanıcıların beğenisine sunmaya devam ediyor.

Aşk 101 ve Hakan: Muhafız gibi orjinal yapım Türk dizileriyle büyük bir ilgi çeken Netflix, bu dizileri milyonlarca kişiye ulaştırmayı başarmıştı. Netflix’in orjinal yapımı Türk dizileri arasında en çok dikkat çeken yapımlardan biri de Atiye dizisi olmuştu. Türkiye’de oldukça dikkat çeken Atiye dizisi, milyonlarca Netflix abonesi tarafından seyredilmiş ve Netflix’in önemli yapımlarından biri haline gelmişti.

Şimdiyse oldukça dikkat çeken bu dizinin 2. sezon duyurusu, Netflix Türkiye resmi YouTube kanalında bir video ile yayınlandı. Yayınlanan videoya göre yüz binlerce kişinin merakla beklediği Atiye dizisinin ikinci sezonu, 10 Eylül 2020‘de, yani yaklaşık 1 ay sonra Netflix’de yayınlanacak. Dilerseniz hemen aşağıdan Netflix Türkiye tarafından yayınlanan duyuru videosuna da göz atabilirsiniz.

Benzer içerik:  Netflix, Irkçılığa Karşı Bir Koleksiyon Oluşturdu

Şengül Boybaş’ın Dünyanın Uyanışı adlı kitabından uyarlanarak Netflix dizisine dönüştürülen Atiye, Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger gibi oyunculara ev sahipliği yapıyor. Dizi, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişen Atiye’yi konu alıyor. Oldukça sürükleyici bir Gizem/Drama dizisi olan Atiye, şimdiden 2. sezonu için oldukça heyecanlandırıyor.

Dilerseniz diğer güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir