Netflix, Abone Olmayanlar İçin Ücretsiz Filmler Yayınlıyor

 Netflix, Abone Olmayanlar İçin Ücretsiz Filmler Yayınlıyor

Dünyanın en büyük dijital yayın ve televizyon platformlarından biri olan Netflix, abone olmayan kullanıcılarına “Sevdiğim Tüm Erkeklere” filmini platform üzerinden ücretsiz olarak sunuyor. Netflix, daha fazla ücretsiz film yayınlamak için hızla çalışıyor.


İlgnizi Çekebilir: Kesinlikle İzlemeniz Gereken En İyi 10 Netflix Dizisi

Geçtiğimiz günlerde bir çok ülkede ücretsiz üyelikleri kaldıran Netflix, onun yerine alternatifler getirmek için hızla çalışıyor. İlk etapta platforma abone olmayan kullanıcılar için “To All The Boys I’ve Loved Before (Sevdiğim Tüm Erkeklere)” filmini ücretsiz olarak yayınlayan Netflix, söylentilere göre ilerleyen zamanlarda ücretsiz seçenekleri arttırabilmek için çalışıyor.

Şu anda “Sevdiğim Tüm Erkeklere” filmini hiç bir üyelik gerekmeden Netflix.com üzerinden ücretsiz olarak izleyebiliyorsunuz. Film, 9 Mart 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak platform üzerinden seyredilebilecek.

To All the Boys: P.S. I Still Love You
To All the Boys: P.S. I Still Love You”

Netflix.com üzerinden hiç bir şekilde üyelik yapmadan izleyebileceğiniz bu film 9 marta kadar platformun ana sayfasında kullanıcılara sunulacak. Ayrıca ücretsiz üyelik seçeneğini kaldıran Netflix’in, platformu tanıtmak amacıyla bu tür filmleri sık sık yayınlayacağı söyleniyor. Yani ilerleyen zamanlarda bir çok farklı film platformda üyelik ve ücret gerektirmeden yayınlanabilir.

İlgili İçerik  Netflix Kurucu Ortağından Dikkat Çeken Tavsiye: "Kitap Okumayın"

Netflix ücretsiz filmi nasıl izlerim?: Tarayıcınız üzerinden Netflix.com’u ziyaret ederek veya mobil uygulamayı açarak sayfayı aşağıya kaydırın. Ardından “ŞİMDİ İZLEYİN” butonuna tıklayarak “Sevdiğim Tüm Erkeklere” isimli filmi seyredebilirsiniz.

Sevdiğim Tüm Erkeklere Konusu: Gizli aşk mektupları, aşık olduğu 5 kişiye bir şekilde ulaştığında Lara Jean’in sakin lise hayatı altüst olur.

Sevdiğim Tüm Erkeklere – Fragman

Bir önceki yazımız olan Unutulmaz Filmlerin Unutulmaz Müzikleri başlıklı makalemizde En İyi Film Müzikleri, Film Müzikleri ve Unutulmaz Film Müzikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın