Netflix, “83 Yıllık Abonelik” Ödüllü Oyun Yayınladı

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından olan Netflix, bir tarayıcı oyunu üzerinden yarışma düzenleyerek kazanana 1000 aylık abonelik verecek.
 Netflix, “83 Yıllık Abonelik” Ödüllü Oyun Yayınladı

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından olan ve 150 milyondan fazla kullanıcısına devamlı olarak hizmet veren Netflix, yeni kampanyalarıyla platformu dünya çapında tanıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde orjinal yapımı filmi olan The Old Guard izleyicilere sunan Netflix, bu filmin tanıtım kampanyası için daha önce benzeri görülmemiş bir kampanyaya imza atmaya karar verdi.

Netflix, konusunda ölümsüzlük içeren orjinal yapımı filmi olan The Old Guard‘ın hem tanıtmak, hem de insanlara eğlenceli bir yarışma sunmak amacıyla bir etkinlik düzenledi. Bu etkinlik kapsamında Netflix’in yayınlayacağı bir tarayıcı oyunu üzerinden yarışmaya katılacak, en yüksek puanı alırsanız Netflix tarafından ödüllendirileceksiniz. Ortaya koyulan ödül ise oldukça iddialı. Netflix izleyicilerinin heyecanla karşıladığı etkinlik, “1000 aylık Netflix üyeliği” hediye ediyor.

Bu hafta sonu boyunca devam edecek olan etkinliğe katılmak oldukça basit. Fakat bunu anlatmadan önce etkinliğin detaylarına değinelim. Netflix’in bilgisayarınıza indirmenizi gerektirmeyen, tarayıcınız üzerinden bir web sitesini açarak oynayabildiğiniz bu oyunda en yüksek puanı almanız gerekecek. 2 gün boyunca sürecek olan yarışmada en yüksek puanı siz alırsanız, Netflix tarafından size tam 1.000 aylık, yani tam 83 yıl 3 aylık abonelik hediye edilecek. Bu üyeliğin bedeli ise normalde 30.000 TL‘nin üzerinde.

Hemen yukarıda da gördüğünüz gibi oyun 2 boyutlu klasik bir kaçış oyunu. Burada yapmanız gereken tek şey oyunu iyi bir şekilde oynamak ve rakiplerinizin önüne geçerek oyunda en yüksek puanı elde etmek. The Old Guard filminde de konu alındığı gibi, filmin başkarakteri ölümsüz. Oyunda da benzer bir şekilde oynadığınız karakter canlandırılıyor. Film’de başrol olan karakter ölümsüz ve onu öldürmeye çalıştıklarında karakter yalnızca yavaşlıyor. Oyunda da aynı şekilde eğer ölürseniz, 5 saniye boyunca ölü olarak kalıyor ve sonra canlanıp devam ediyorsunuz.

Bu şekilde klasik bir 2 boyutlu oyun olan “Old Guard Game“, sizi 1000 aylık Netflix aboneliği ödülüne götürebilir. 17 Temmuz, yani bugün itibarıyla başlayan yarışma, 19 Temmuz saat 18:00 itibarıyla sona ermiş olacak. Bu tarihten itibaren oyuncuların skorlarına bakılarak ödül sahibine ulaştırılacak. Ölümsüzlük filminin ölümsüzlük oyununu kazanan kişi, Netflix tarafından “ölümsüz Netflix aboneliği” ile ödüllendirilecek. Eğer etkinliğe katılmak istiyorsanız bu hafta sonu kesinlikle katılmalısınız.

İlgili İçerik  Paylaşımlı Scooter'larda Ücret Değişikliğine Gidiliyor

Hemen aşağıya 83 yıllık netflix aboneliği etkinliğine nasıl katılabileceğinizi detaylı olarak anlattık, dilerseniz göz atabilirsiniz.

Netflix 83 Yıllık Abonelik Nasıl Alınır?

Netflix 83 Yıllık Abonelik Nasıl Alınır?

Netflix‘in The Old Guard filmi için özel olarak hazırladığı bu etkinliğie katılmak çok basit. Hem de bu etkinliğe katılmak için bir Netflix aboneliğine sahip olmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken aşağıda verdiğimiz web sitesini ziyaret etmek ve oyunda en yüksek puanı almaya çalışmak.

Fakat şunu söylemeliyiz ki etkinliğe yoğun bir katılım olmasından dolayı ilgili web sitesinde çökmeler meydana geliyor. Hatta bu makalemizi yazarken uzun bir süredir web sitesi erişilemez hale gelmiş durumda. Bu sebeple ilgili web sitesine erişemezseniz lütfen biraz bekleyip tekrar deneyin. Ayrıca etkinlik bugün, yani 17 Temmuz saat 18:00‘da başlamış olup, 19 Temmuz saat 18:00‘a kadar devam edecektir.

Ölümsüz bir Netflix hesabı istiyorsanız, buraya tıklayın ve 2 boyutlu Old Guard oyununu oynayın. Tek yapmanız gereken en yüksek skoru almak. İyi şanslar 🙂

Ayrıca konu hakkındaki görüşlerinizi sayfanın en altından yorum yazabilir, veya hemen altta bulunan videoya tıklayarak The Old Guard filminin fragmanını seyredebilirsiniz.

The Old Guard Fragman | Netflix

Bir önceki yazımız olan Unutulmaz Filmlerin Unutulmaz Sahneleri başlıklı makalemizde En Güzel Film Sahneleri, En İyi Film Sahneleri ve Film Sahneleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın