Netflix 4. Türk Dizisinin Çekimlerine Başladı

 Netflix 4. Türk Dizisinin Çekimlerine Başladı

Dijital yayın platformu Netflix‘in 4. Türk Dizisi Duyuruldu. Netflix’in yeni duyurduğu bu Türk dizisinin yapımında senarist ve yazar Berkun Oya ile anlaştı ve çekimlere başladı.

Daha önce çıkardığı ve başrolünde Çağatay Ulusoy’un bulunduğu Türk dizisi Muhafız‘ı geniş bir kitleye sevdirmeyi başaran Netflix, yeni yapımında da iyi bir izleyici bekliyor. Atiye ve Love 101 dizilerinin hazırlıklarına da devam eden Netflix, Berkun Oya ile başka bir yeni yapı için çalışmalara başladı.

Dünyanın en büyük ve en çok kullanılan Dijital Yayın Servisi Netflix, diğer rakiplerinin büyük hamleleri karşısında sessiz kalmayarak büyük projelere imza atıyor.

Yapımcılığını Krek Film‘den Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen‘in üstleneceği dizi 2020 yılı içerisinde tüm dünyaya aynı anda paylaşılacak. 8 bölümden oluşacak olan bu dizinin oyuncu kadrosunda şu ünlü isimler bulunuyor;

Kalp Atışı, Kara Para Aşk ve Kuzey Güney dizileriyle kendini sevdirmeyi başaran ünlü oyuncu Öykü Karayel bu yeni dizinin kadrosunda bulunacak.

İlgili İçerik  Yayıncı Ninja, YouTube'a Geçiş Yaptı

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde rol alan ünlü oyuncu Fatih Artman da dizide yer alacak.

Ufak Tefek Cinayetler‘in ünlü oyuncusu Tülin Özen de kadroya girecek oyuncular arasında.

Kadrodaki diğer oyuncuları da şöyle listeleyelim;

Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Defne Kayalar, Settar Tanrıöğen, Bige Önal

Netflix 4. Türk Dizisinin Çekimlerine Başladı
Netflix 4. Türk Dizisinin Çekimlerine Başladı

İşte tüm dünyada 2020 yılında yayına girecek olan yeni Netflix Türk Dizisinin oyuncuları bu şekilde. Dizinin konusu ise sosyal sorunları ele alan, bir grup insanın tesadüfen karşılaşmasıyla gelişen olayları izleyeceğimiz bir drama dizisi olacak.

Dizi hakkında çok detaylı bilgi olmadığından dolayı şuanlık sizlere sunabileceklerimiz bu kadar, daha detaylı resmi bir bilgi elimize ulaştığında sizleri bilgilendireceğiz.

Bir önceki yazımız olan En Marjinal & Fantastik 10 Gençlik Dizisi Önerisi başlıklı makalemizde En Marjinal Fantastik Diziler, Fantastik Diziler ve Fantastik Gençlik Dİzileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın