Need For Speed Serisine Yenisi Ekleniyor: Tüm Detaylar

Need For Speed 2021'in çıkış tarihi yaklaşırken, oyun hakkında pek çok detay da ortaya çıkıyor. Gelin tüm detaylara hep birlikte göz atalım...
 Need For Speed Serisine Yenisi Ekleniyor: Tüm Detaylar

Oyun dünyasının en çok sevilen video oyunu serilerinden biri olan Need For Speed, çok yakın bir zamanda yeni bir oyun ile karşımıza çıkacak. İlk olarak The Need For Speed isimli oyunu ile 1994 yılında oyuncuların karşısına çıkan Need For Speed (NFS) serisi, yıllar boyunca bir çok oyun ile oyuncuların gönlüne taht kurmuştu.

Electronic Arts ve Criterion Games tarafından geliştirilen Need For Speed serisi, resmi olarak paylaşılan bilgilere göre çok yakında karşımıza çıkacak. Bildiğiniz gibi 26 yıldır devam eden Need For Speed serisi, son oyununu 2019 yılında karşımıza çıkartmıştı. 8 Kasım 2019’da oyuncuların beğenisine sunulan Need For Speed: Heat, PlayStation 4’te, Xbox’ta ve Bilgisayarda milyonlarca oyuncu tarafından oynanmış ve beğenilmişti.

Bu ilginin farkında olan yapımcı şirketi ise oyuncuların karşısına yepyeni bir oyun ile çıkmaya karar verdi. Criterion Games’in yapımcılığında olan NFS 2021, oyun hakkındaki bir video ile karşımıza çıktı. Kısa bir video ile oyunun grafikleri bizlere gösterilirken, oyun içerisinde gelecek olan araçlar da bu video ile ortaya çıktı.

İlgili İçerik  Google Stadia 2 Aylığına Ücretsiz Oldu

Videoda da paylaşılan bilgilere göre oyunda Nissan 180 SX ve Porsche 911 GT3 RS araçları görünüyor. Videoya göre oldukça gelişmiş grafiklere sahip olan Need For Speed 2021, açıklamalara göre 2021 yılının başlarında oyuncuların beğenisine sunulacak. Şuan için çok geniş bilgiler bulunmasa da ilerleyen zamanlarda gelişmeleri hep birlikte göreceğiz. Güncel haberler ve gelişmeler için “kitle.net” web sitemizi takip edebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan 2020'de Çıkacak En İyi 25 Video Oyunu başlıklı makalemizde 2020 Video Oyunlar, Yeni PC Oyunları ve Yeni PS Oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın