Connect with us


Oyun Haberleri

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Sonunda Göründü

Dünyanın en çok sevilen yarış oyunu serilerinden olan Need For Speed’in Hot Pursuit oyununun Remastered versiyonu fiyat ve tarihiyle Amazon’da görüldü.

Zaman:

Tarih:

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Sonunda Göründü

Video oyunu dünyasının en değerli oyun serilerinden biri olan ve özellikle yarış oyunu seven kişiler tarafından fazlasıyla beğenilen Need For Speed, 1994 yılında The Need for Speed oyunuyla başladığı yolculuğa birçok oyunla devam etti. Yıllarca devam eden seri, onlarca oyun içerisinde Need For Speed: Hot Pursuit‘i de karşımıza çıkarmıştı.

2010 yılında karşımıza çıkan NFS: Hot Pursuit, oyuncular tarafından oldukça beğenilmiş ve 2. bir oyunla karşımıza çıkmıştı. Oldukça fazla sevilen 2 oyundan ilki için uzun süredir konuşulan ve birçok iddiayla karşımıza çıkan Remastered versiyonu, sonunda Amazon’un Birleşik Krallık sitesinde ortaya çıktı. Oyunun ortaya çıkmasıyla birlikte fiyat bilgisi ve çıkış tarihi gibi bilgiler de aynı Amazon Birleşik Krallık sayfasında yayınlandı.

İlgili Amazon sayfasında Need For Speed: Hot Pursuit (Xbox One) başlığıyla paylaşılan oyun sayfası, oyunun yapımcısı olan Electronic Arts tarafından siteye eklendi. Sadece Xbox One için olduğu belirtilen Amazon sayfasında oyunun fiyat bilgisi olarak da 35 Sterlin olduğu belirtildi. Buna göre oyunun Türkiye fiyatı da en az 350 TL olabilir.

Benzer içerik:  League of Legends 2020 Sezon Sonu Yamasında Gelecek Kostümler Belli Oldu
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Sonunda Göründü Dünyanın en çok sevilen yarış oyunu serilerinden olan Need For Speed'in Hot Pursuit oyununun Remastered versiyonu fiyat ve tarihiyle Amazon'da görüldü.

Diğer bir yandan ortaya çıkan bilgilere baktığımızda oyunun çıkış tarihinin de 13 Kasım 2020 olduğu belirtiliyor. Ayrıca Amazon’da oyunun Nintendo Switch sürümü de yer alıyor. Şuanlık ortaya çıkan bilgiler oldukça sınırlı olsa da, Electronic Arts tarafından yayınlanan bu sayfaya göre çok yakın bir zamanda NFS: Hot Pursuit Remastered karşımıza çıkabilir. İlerleyen zamanlarda gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir