Connect with us


Oyun Haberleri

NBA 2K21’in Büyüleyici Fragmanı, 2K Games Tarafından Yayınlandı

Oyun dünyasının sevilen video oyunu serilerinden biri olan NBA’in yeni oyunu NBA 2K21’in gerçekten ayırt edilemeyen muhteşem grafiklere sahip tanıtım videosu yayınlandı.

Zaman:

Tarih:

NBA 2K21'in Büyüleyici Fragmanı Yayınlandı

Video oyunu dünyasının en sevilen oyun serilerinden olan NBA, basketbol oyunları arasında en çok tercih edilenlerden biri diyebiliriz. Her yıl yeni oyunlarla karşımıza çıkan basketbol oyunu serisi NBA, bu sene de yeni oyun konsollarına yeni oyunu ile çıkış yapacak. Yeni nesil oyun konsollarının da teknolojisinden yararlanarak geliştirilen NBA 2K21, gerçeğinden ayırt edilemeyen muhteşem grafikleriyle karşımıza çıktı.

Her sene güncellenen grafikleriyle ve özellikleriyle karşımıza çıkan NBA oyunu serisi, bu yıl hiç olmadığı kadar iyi grafikleriyle karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Birçoğunuzun da bileceği gibi bu yıl hem Sony tarafından, hem de Microsoft tarafından yeni nesil oyun konsolları geliyor. 10 Kasım ve 12 Kasım tarihlerinde çıkış yapacak olan PlayStation 5 ve Xbox Series X oyun konsolları, çok daha gelişmiş oyunları karşımıza çıkarıyor.

Oyuncuların çok daha yüksek kalitede, daha iyi çözünürlükte ve çok daha iyi grafiklere sahip oyunlar oynamasını sağlayacak olan yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 ve Xbox Series X, oyun şirketlerinin de çok daha oyunlar geliştirmesini sağlıyor. 2K Games tarafından geliştirilen NBA oyunu serisi, bu yıl daha önce hiç olmadığı kadar iddialı bir şekilde oyuncuların karşısına çıkıyor.

Benzer içerik:  Steam 2020 Ödülleri İçin Oylamalar Başladı
NBA 2K21'in Büyüleyici Fragmanı, 2K Games Tarafından Yayınlandı Oyun dünyasının sevilen video oyunu serilerinden biri olan NBA'in yeni oyunu NBA 2K21'in gerçekten ayırt edilemeyen muhteşem grafiklere sahip tanıtım videosu yayınlandı.

Oldukça dikkat çeken grafikleriyle oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan NBA 2K21, yeni nesil oyun konsollarının çıkışıyla birlikte PlayStation 5 için 12 Kasım’da, Xbox Series X için 10 Kasım’da yayınlanacak. Uzun bir süredir merakla beklenen video oyunu, şimdi “gerçekten” ayırt edilemeyen bir fragmanıyla oyuncuların karşısına çıktı. Yüksek kalitedeki oyunun fragmanı oyuncuları fazlasıyla büyülüyor. Oyunun fiyat bilgisi gibi detaylar şuanda resmi olarak paylaşılmamış olsa da, ilerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz. Dilerseniz hemen aşağıdan NBA 2K21’in yüksek çözünürlükteki fragmanını seyredebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir