Connect with us


Dünya'dan Haberler

Musk’ın Eski Numarasının Yeni Sahibi, Gelen İlginç Çağrıları Açıkladı

Ünlü milyarder Elon Musk’ın eski telefon numarasına sahip olan Lyndsay Tucker, kendisine gelen oldukça ilginç mesajları ve çağrıları açıkladı.

Zaman:

Tarih:

Musk'ın Eski Numarasının Sahibi, Gelen Çağrıları Açıkladı

SpaceX ve Tesla gibi dünya devi şirketlerin kurucusu olan ünlü milyarder Elon Musk, eski telefon numarasını sosyal medyada yaptığı bir hata sebebiyle değiştirdi. Musk, yanlışlıkla Twitter‘da numarasını paylaşmış ve yeni numara almak zorunda kalmıştı. Elon Musk’ın değiştirdiği eski telefon numarasını ise daha sonra Lyndsay Tucker isimli kadın satın aldı.

Lyndsay Tucker, ünlü milyarderin telefon numarası ile oldukça garip çağrılar almaya başladı. Uzaya gitmek isteyen insanlar, biyonik uzuv talep edenler telefon numarasının yeni sahibi Tucker’a çağrılar ve mesajlar yağdırmaya başladı. ABD’nin Kaliforniya eyaletinde Cilt bakım danışmanlığı yapan Lyndsay Tucker, her geçen gün buna benzer bir çok çağrı ve mesaj aldığını belirtiyor.

Öyle ki ABD İç Gelir Servisi bile telefonun yeni sahibi olan Lyndsay Tucker’ı aramış ve vergi ile alakalı bir bilgi vermiş. Tucker en başta korksa da, sonradan bu telefonun Elon Musk gittiğini anlamış. Tucker, bu konu hakkında da “Beni aradıklarında bir şeyi mahvettiğimi sanıyordum. Beni aramadıklarını öğrendiğimde çok rahatladım” dedi. ABD Bağımsız Haber Radyosu NPR‘ye konuşan Tucker, Musk’ın eski telefon numarası ile ilgili oldukça ilginç ve şeyler söyledi.

Lyndsay Tucker

25 yaşındaki Lyndsay Tucker, her gün bunlara benzer 3’den fazla çağrı ve mesaj aldığını belirtirken, bunlardan çoğunun oldukça ilginç olduğunu belirtti. Bazılarının biyonik uzuvlar istediğini, bazılarının da uzaya gönüllü olarak gitmek istediğini belirten Tucker, kendisine gelen bu mesajları okurken oldukça eğlendiğini belirtti.

Fakat bazen bu mesajların kendisini aşırı derece de bunalttığını da ekledi. aha sonrasında bu konu ünlü milyarder Elon Musk‘a da yöneltildi. Musk, konu hakkında şunları söyledi; “Vay be! bu numara oldukça eski. Hala oralarda bir yerlerde olmasına oldukça şaşırdım.

Kaynak: CNET

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel