Connect with us


Sinema ve Televizyon

Marvel’ın İlk Müslüman Kahramanı Ms. Marvel’ı Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu

Marvel’ın ilk müslüman karakteri olan Ms. Marvel’ın Disney +’ta yayınlanacak dizisinde, Ms. Marvel’ı canlandıracak kişi belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Marvel'ın Müslüman Kahramanını Canlandıracak Kişi Belli Oldu

Sinema dünyasının en önemli isimlerinden biri olan ABD merkezli eğlence şirketi Marvel, son yıllarda sinema dünyasına çok iyi bir giriş yaptı. Çizgi roman dünyasındaki karakterleri sinematik evrenine çok başarılı bir şekilde taşımayı başaran Marvel, özellikle Avengers serisiyle sinema dünyasındaki rekorları adeta alt üst etti diyebiliriz.

Dünyanın en çok hasılat yapan filmleri arasında ilk 10’da tam 4 filmi bulunan Avengers serisiyle büyük bir başarı yakalayan Marvel, sinemada yakaladığı başarıyı dijital platformlarda da çok iyi bir şekilde sürdürdü. Dijital platformlara yönelik pek çok yapım üzerinde çalışan ve büyük başarıla yakalaya Marvel, şimdi de ilk müslüman süper kahramanı Ms. Marvel‘ın Disney+‘ta yayınlanacak dizisi üzerinde çalışıyor.

Marvel’ın ilk müslüman süper kahramanının dizisi olacak olan Ms. Marvel adlı bu dizi, önümüzdeki yıl Disney Plus platformunda yayınlanacak. Dizinin yayınlanması her geçen gün daha da yakınlaşırken, Ms. Marvel’ı canlandıracak olan oyuncu da belli oldu. Marvel’ın süper kahraman dünyasındaki ilk müslüman karakter olan Ms. Marvel, Iman Vellani tarafından canlandırılacak. Büyük merakla beklenen yeni Marvel dizisi Ms. Marvel, Iman Vellani’nin oyunculuğuyla karşımıza çıkacak.

Benzer içerik:  Disney, Chadwick Boseman'ı Anmak İçin Black Panther Filminin Girişini Değiştirdi
Marvel'ın İlk Müslüman Kahramanı Ms. Marvel'ı Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu Marvel'ın ilk müslüman karakteri olan Ms. Marvel'ın Disney +'ta yayınlanacak dizisinde, Ms. Marvel'ı canlandıracak kişi belli oldu.

Ayrıca Marvel’ın ilk müslüman süper kahramanı olan Ms. Marvel, sadece bu diziyle karşımıza çıkmayacak Marvel Studios’un başkanı olan Kevin Feige‘nın yaptığı açıklamalara göre Ms. Marvel, ilerleyen zamanlarda Marvel’ın filmlerinde de yer alacak. Yani Marvel’ın ünlü sinema filmlerinde müslüman süper kahraman Ms. Marvel’ı da çok yakında görmeye başlayabiliriz.

Diğer bir yandan Ms. Marvel’ı canlandıracak isim olan Iman Vellani ise, bu haberi kendi resmi Instagram hesabı üzerinden duyurdu. Marvel’ın Ms. Marvel’ı canlandırması için seçtiği isim olan Iman Vellani’nin Instagram üzerinde paylaştığı ilk gönderi, hemen aşağıdaki gönderi oldu. “Bana şans dileyin” açıklamasıyla fotoğrafı yayınlayan Vellani, önümüzdeki yıl Disney + platformunda Ms. Marvel’ı canlandıran bir oyuncu olarak karşımıza çıkacak…

Marvel'ın İlk Müslüman Kahramanı Ms. Marvel'ı Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu Marvel'ın ilk müslüman karakteri olan Ms. Marvel'ın Disney +'ta yayınlanacak dizisinde, Ms. Marvel'ı canlandıracak kişi belli oldu.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir