Mount & Blade II: Bannerlord Steam’de Rekor Kırdı

 Mount & Blade II: Bannerlord Steam’de Rekor Kırdı

Yıllardır beklenen Türk yapımı Mount & Blade oyunu Bannerlord, dün nihayetinde çıkış yaptı. Oyun, çok büyük bir ilgi, görerek Steam‘de yılın en büyük açılışını yaptı ve anlık 160 bin oyuncu sayısını geride bıraktı.


İlginizi Çekebilir: Video Oyunlarına Ne Kadar Hakimsin? (Test)

30 Mart 2020’de, yani dün çıkış yapan Türk yapımı Mount & Blade 2: Bannerlord’u tüm oyuncular büyük bir ilgi ile karşıladı. Yıllardır heyecanla beklenen oyun, beklentileri çok büyük oranlarda aşarak Steam’de yılın en büyük açılışı rekorunu bile kırdı. Yılın en büyük açlışını yapan DOOM: Eternal, böylelikle rekorunu Mount & Blade 2: Bannerlord’a kaptırmış oldu.

Ayrıca oyun, çıkışından sonraki 5 saat içerisinde Steam’de en çok oynanan 10 oyun içinde 5. sıraya yerleşti. Oyun yapımcıları, resmi Twitter hespaları üzerinden bu başarılarını severleriyle paylaştı.

Dün (30.03.2020) 14:00’da çıkış yapan oyun, 5 saat gibi kısa bir süre içerisinde 163.610 anlık oyuncuya ulaştı. Bu sayede Steam’in en çok oynanan 5. oyunu olmayı başardı. Oyun, (31.03.2020) şuan baktığımızda ise 173,159 oyuncu ile en çok oynanan oyunlar listesinin 4. sırasında yer alıyor. Bannerlord, GTA 5’i bile gerisinde bırakarak rekor bir oyuncu sayısına ulaşmayı başarıyor.

İlgili İçerik  Quantic Dream'in Efsane Oyunları Steam'de Yayınlandı

Bannerlord oyunu şuanda Steam üzerinde 135 TL üzerinden satışa sunuluyor. Siz de satın almak isterseniz hemen Steam’dan oyuna erişebiliyorsunuz.

Mound & Blade II: Bannerlord


Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın