Connect with us


İnceleme

Motorola, Giriş/Orta Segment Yeni Akıllı Telefon Modeli Moto E7 Plus’ı Tanıttı

ABD’nin köklü şirketlerinden olan Motorola, giriş/orta segmenti yeni akıllı telefon modeli Moto E7 Plus’ı uygun denebilecek bir fiyat ile tanıttı.

Zaman:

Tarih:

Motorola Moto E7 Plus Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en eski ve en tanınan teknoloji şirketlerinden biri olan Motorola, 1928 kuruluşlu oldukça köklü bir şirket diyebiliriz. Fakat firma her ne kadar eski olsa ve çok sevilen ürünleri bulunsa da, son zamanlarda piyasada diğer teknoloji şirketlerine göre geri kaldığını söyleyebiliriz. Bu durumu sorun etmeyen ve akıllı telefon piyasasında yükselmek isteyen Motorola, yatırımlarına son hız devam ederek yeni akıllı telefon modellerini karşımıza çıkarıyor.

Son günlerde yeni akıllı telefon modelleriyle oldukça dikkat çeken marka, şimdi de Moto E7 Plus modeliyle karşımıza çıkıyor. Giriş/orta segmentteki bu akıllı telefon modeli oldukça sade bir tasarıma sahip olsa da şık olduğunu söyleyemeyiz. Kahverengi tonlarında ve mavi renk seçenekleriyle karşımıza çıkan bu model, özellik bakımından tüketiciye yetecek serçenekler sunuyor.

İlk olarak cihaza baktığımızda karşımıza 6.5 inç boyutundaki Full HD+ ekranı çıkıyor. Bununla birlikte damla çentikli bir ön kamera tasarımıyla karşımıza çıkan cihazın 8 MP değerinde bir selfie kamerası bulunuyor. Kameralara değinmişken cihazın arka tarafında 48 MP değerinde bir ana kamera bulunurken, 2 MP değerinde derinlik sensörü de bu ana kameraya eşlik ediyor. 64 GB dahili depolama alanıyla karşımıza çıkacak olan Moto E7 Plus, diğer bir yandan 4 GB değerinde bir RAM’e sahip.

Gücünü Qualcomm Snapdragon 460 işlemcisinden alan bu akıllı telefon modeli, Android 10 işletim sistemiyle birlikte kutusundan çıkıyor. Diğer bir yandan cihazın 5.000 mAh gücünde bir bataryası bulunurken, 10W değerinde hızlı şarj desteği de cihazla birlikte geliyor. Dilerseniz hemen aşağıdan Motorola Moto E7 Plus fiyatı ve özelliklerine detaylı liste olarak göz atabilirsiniz.

Benzer içerik:  Apple Watch Series 6 ve Watch SE Türkiye'de Satışa Çıktı

Moto E7 Plus Özellikleri

Motorola, Giriş/Orta Segment Yeni Akıllı Telefon Modeli Moto E7 Plus'ı Tanıttı ABD'nin köklü şirketlerinden olan Motorola, giriş/orta segmenti yeni akıllı telefon modeli Moto E7 Plus'ı uygun denebilecek bir fiyat ile tanıttı.
  • Ekran: 6.5 inç | Full HD+
  • Renk Seçenekleri: Kahverengi ve Mavi
  • Depolama: 64 GB dahili depolama alanı
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 460
  • RAM (Bellek): 4 GB
  • İşletim Sistemi: Android 10
  • Sim: Çift Sim
  • Ağırlık: 200 gram
  • Pil (Batarya): 5.000 mAh | 10W şarj
  • Kamera: 48 MP ana arka kamera + 2 MP derinlik sensörü | 8 MP ön kamera

Moto E7 Plus Fiyatı

Motorola, Giriş/Orta Segment Yeni Akıllı Telefon Modeli Moto E7 Plus'ı Tanıttı ABD'nin köklü şirketlerinden olan Motorola, giriş/orta segmenti yeni akıllı telefon modeli Moto E7 Plus'ı uygun denebilecek bir fiyat ile tanıttı.

Motorola’nın oldukça yeterli özelliklere sahip bu akıllı telefon modeli, 1.349 Brezilya Reali ile şuanda satışa sunuldu. Güncel kur ile bunu Türk Lirasına çevirdiğimizde cihazın 1.895 TL+vergiler şeklinde bir fiyat etiketine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Diğer bir yandan cihazın Avrupa pazarında bundan çok daha uygun fiyatlara satışa sunulabileceği de iddia ediliyor. İlerleyen zamanlarda cihazın ülkemize gelip gelmeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir