Mobil Haber Uygulaması Bundle Yenilendi – Bundle Nedir?

 Mobil Haber Uygulaması Bundle Yenilendi – Bundle Nedir?

Kitle.net’in de aralarında bulunduğu, dünyanın dört bir yanında 12 bin’den fazla haber yayıncısı bulunan ve Türkiye’nin en sevilen mobil haber platformu olan Bundle yenilendi.

Bundle mobil haber platformu tamamen yenilenen arayüzü sayesinde bize haberlere ulaşmamız için çok büyük bir kolaylık sağlıyor. App Store ve Google Play Store üzerinden ulaşabileceğiniz ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen bu uygulamadan günlük ve güncel olarak binlerce habere ulaşabiliyorsunuz. Üstelik dünya genelinde her ülkeden her kategoride haberlere anında ulaşabildiğiniz bu mobil uygulama tamamen türk geliştirici ekibi tarafından geliştirildi.

Siz de hemen kitle.net’in de aralarında bulunduğu 12 bin’den fazla kaynağa anında erişebileceğiniz bu mobil uygulamayı hiç bir ücret ödemeden indirebilirsiniz. Ayrıca teknoloji kategorisi altında bulunan “kitle.net” web sitemizi de takip edebilir, anlık haberlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bundle İndir: bundle.app

Bundle Nedir?

Bundle Nedir?
Bundle Nedir?

Bundle uygulaması, dünyanın her yanından 12 bin’den fazla yayıncıyı kullanıcıya ulaştıran bir haber uygulamasıdır. Hem dilediğiniz yayıncıları takip ederek kişisel bir haber akışı oluşturabiliyorsunuz, hem de önemli son dakika gelişmelerine anlık bildirim ile ulaşabiliyorsunuz. Gündem, Teknoloji, Finans, Eğlence, Sport gibi 22 farklı kategoride 10 binlerce haber ve içeriği rahatlıkla okuyabiliyorsunuz.

Bundle Haber Uygulaması Nasıl İndirilir?

Hem App Store hem de Google Play Store üzerinden ulaşabileceğiniz bu uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Dilerseniz aşağıdaki bağlantılardan da uygulamaya kolaylıkla ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

İlgili İçerik  Xiaomi Watch Color Akıllı Kol Saati Tüm Özellikleri ve Fiyatı

Bundle Android: indir

Bundle IOS: indir

Bundle Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Bundle uygulamasını indirin ve uygulamaya giriş yapın.

Ardından karşınıza gelen ekranda: Dünya geneli, Amerika, Birleşik Krallık, Almanya, Türkiye gibi ülkelerin bulunduğu 5 seçenekten birini seçin. Eğer sadece Türkiye’den yayıncılara ve haberlere ulaşmak istiyorsanız Türkiye seçeneğini seçmelisiniz.

Daha sonra ise karşınızdaki ekrandan haberlerine ulaşmak istediğiniz kaynakları seçin. Teknoloji kategorisi altında ki “kitle.net” web sitemizi de takip ederek haberlerimize anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Son olarak “Kullanmaya Başla” butonuna tıklayın.

İşte Bundle’ı kullanmak ve binlerce habere ulaşmak bu kadar basit.

Bundle Uygulaması Aylık İstatistikleri

Aylık 1.5 milyon aktif kullanıcısı bulunan Bundle, yüzbinlerce insana binlerce kaynaktan haber ulaştırıyor. İşte Bundle’ın aylık istatistikleri…

  • Aylık 35 milyon haber okuma
  • Aylık 240 bin haber paylaşımı
  • Aylık 12 milyon toplam erişim
  • 1.5 milyon’dan fazla kullanıcı

Bu erişimlerin %19’unu ise Teknoloji haberleri okuyanlar oluşturuyor. Uygulamada en çok takip edilen kategoriler arasında %19 ile Teknoloji, %15 ile bilim yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın