Connect with us


Oyun Haberleri

Microsoft Flight Simulator’ün 38 Yıllık Değişim Videosu Paylaşıldı

1982 yılından beri milyonlarca oyuncunun beğenisine sunulan uçak simülatörü Microsoft Flight Simulatör’ün 38 yıllık değişimi video halinde yayınlandı.

Zaman:

Tarih:

Microsoft Flight Simulator'ün 38 Yıldaki Değişimi (Video)
Microsoft Flight Simulator'ün 38 Yıldaki Değişimi (Video)

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Microsoft‘un en dikkat çeken video oyunlarından Microsoft Flight Simülatör, yıllardır milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. Günümüzde hala milyonlarca oyuncusu bulunan uçak simülatörü serisi çok yakında yeni bir oyun ile karşımıza çıkacak. Bununla birlikte oyunu çıkarmaya hazırlık yapan Microsoft, serinin 38 yıldaki değişimini de paylaştı.

1982 yılından bu yıla kadar geliştirilen video oyunu, tabii ki devasa farklılıklar yaşadı. Bunun en büyük örneği de grafiklerde yaşandı. Oyunun ilk sürümü bugüne göre çok çok fazla düşük grafikler barındırırken, oldukça zor bir tasarıma sahipti. Şuanki oyunlar ise devasa bir yapıda ve devasa bir şehir üzerine kurulu diyebiliriz. Gerçek şehirler üzerine kurulan Microsoft Flight Simülatör, yıllar içerisinde pek çok şeyi değiştirdi.

Uçaklar, oynanış, grafikler, şehirler ve daha pek çok şeyde değişime giden ve 38 yılda oyunculara bambaşka oyunlar sunan Microsoft, en sevilen oyun serilerinden olan Microsoft Flight Simülatör için oldukça ilgi çekici bir video hazırladı. Videoda 1982 yılında çıkış yapan Flight Simülatöründen başlanarak 2020 yılına kadar tanıtılan tüm Microsoft Flight Simülatör oyunları gösterildi.

Benzer içerik:  Epic Games, 165 TL Değerindeki Oyunları Ücretsiz Yaptı: 19-26 Kasım 2020

Oldukça dikkat çeken bu videoda yeni gelecek olan Microsoft Flight Simülatör 2020’ye de yer verildi. 18 Ağustos’ta çıkış yapacak olan yeni Microsoft Flight Simülatör 2020, şimdiden milyonlarca oyuncunun listesine ekli diyebiliriz. PC için ön satışta olan Microsoft Flight Simülatör, Microsoft mağazasında şuanda 350 TL‘ye satışa sunuluyor. Ayrıca oyunun Deluxe versiyonu 550 TL, Premium Deluxe versiyonu ise 725 TL‘den satışa sunuluyor.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir