Connect with us


Oyun Haberleri

Microsoft Flight Simulator, VR Sürümüyle Geliyor

Uçak simülatörü oyunu olan Microsoft Flight Simulator 2020, çok yakında VR desteğine kavuşacak. Grafikleriyle oyuncuları büyüleyen Flight Simulator, şimdi oyuncuları daha da içine çekecek…

Zaman:

Tarih:

Microsoft Flight Simulator, VR Sürümüyle Geliyor

Dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri olan Microsoft tarafından geliştirilen uçuş simülatörü oyunu Flight Simulator, aslında uzun yıllardır oyuncuların karşısına çıkan bir video oyunu serisi olarak karşımıza çıkıyor. 1980’lerden bugüne oynanan bir video oyunu serisi olan Microsoft Flight Simulator, bu yıl yepyeni grafikleriyle karşımıza çıkmış ve adeta milyonlarca oyuncuyu büyülemişti.

Günümüz teknolojisiyle geliştirilen ve oyuncuların karşısına çıkan Microsoft Flight Simulator 2020, muhteşem grafikleri sayesinde büyük dikkat çekmiş ve kısa sürede büyük bir başarı yakalamıştı. Grafiklerinin yanı sıra gerçek hayattaki hava durumunu eş zamanlı olarak oyuna aktaran Microsoft Flight Simulator 2020, ABD’de geçtiğimiz zamanlarda yaşanan Laura kasırgasını bile oyunculara eş zamanlı olarak göstermişti.

Oyuncuların gerçek boyutlardaki şehirlerde uçak sürmesini sağlayan, gezdiğiniz bölgenin eş zamanlı olarak gerçek dünyadaki hava durumunu oyun dünyasına işleyen Flight Simulator 2020, şimdi de VR desteğiyle birlikte karşımıza çıkacak. Büyük heyecanla beklenen Microsoft Flight Simulator 2020 VR versiyonu için duyuru yapıldı. Şimdiden VR kullanıcılarına kapalı beta olarak sunulan oyun, çok yakında herkese açık bir şekilde yayınlanacak.

Benzer içerik:  Çinli Hackerlar, Android'i, iOS 14'ü ve Windows 10'u Hacklemeyi Başardı
Microsoft Flight Simulator, VR Sürümüyle Geliyor Uçak simülatörü oyunu olan Microsoft Flight Simulator 2020, çok yakında VR desteğine kavuşacak. Grafikleriyle oyuncuları büyüleyen Flight Simulator, şimdi oyuncuları daha da içine çekecek...

Müthiş grafiklere sahip Microsoft Flight Simulator 2020 dünyasını, artık VR teknolojiyle çok daha yakından görebileceksiniz. Oyunun VR versiyonu, tabii ki normale göre çok daha yüksek bir sistem gerektirecek. Zaten oldukça gerçekçi olan bu oyunun sistem gereksinimleri oldukça yüksek olurken, VR versiyonunun da gelmesiyle oyunu VR ile oynamak isteyen oyuncuların çok yüksek bir sisteme sahip olması gerekecek.

Önerilen sistem gereksinimlerine göre Microsoft Flight Simulator 2020’yi VR’da oynamak için 8 GB ekran katına ve 16 GB değerinde RAM’e sahip olmanız gerekiyor. Diğer bir yandan kullanılabilir depolama alanının 150 GB, internet bağlantısının ise 5 Mbps olması gerekiyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir