Messi ve Ronaldo, Carlos Tevez İçin Aynı Takımda Oynayabilir

Dünyanın en ünlü futbolcuları Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi, Carlos Tevez'in jübilesi için aynı takımda yer alabilir.
 Messi ve Ronaldo, Carlos Tevez İçin Aynı Takımda Oynayabilir

36 yaşındaki ünlü futbolcu Carlos Tevez, yakın zamanda emekliye ayrılacağının sinyalini vererek, jübile maçında ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi‘nin oynamasını istediğini belirtti. Arjantinli Boca Juniors takımında forma giyen ünlü futbolcu Tevez, jübilesi için dünyanın en efsane 2 futbolcusu Messi ve Ronaldo‘yu aynı takımda oynatabilir.

Daha önce Cristiano Ronaldo ile Manchester United takımında birlikte forma giyen Tevez, bununla birlikte Arjantin Milli Takımında da Lionel Messi ile forma giymişti. 2 futbolcuyu da çok yakından tanıyan Carlos Tevez, Arjantin basınına yaptığı açıklamalar ile oldukça dikkat çekti.

Boca Juniors ile kontratını 6 ay daha uzattığını belirten Tevez, Arjantin basınına yaptığı açıklamalarda “Sözleşme süremin bitmesiyle birlikte futbolu bırakabilirim. Daha önce bulunduğum West Ham United veya Corinthians takımlarında belki de 6 ay daha oynayabilirim. Bunları daha sonra düşüneceğim.” şeklinde konuşan Tevez, çok yakında emekli olabileceğinin sinyallerini verdi. Carlos Tevez, emekli olduğunda oynanacak jübile maçı için ne düşündüğünü de aktardı.

İlgili İçerik  Facebook Çöküşte: Boykot Kampanyası Büyüyor
Messi ve Ronaldo, Carlos Tevez İçin Aynı Takımda Oynayabilir

Emekli olması halinde jübile maçında bir hayali olduğunu söyleyen ünlü futbolcu Tevez, dünyanın en efsane futbolcularını bir araya getirmek istediğini belirtti. Jübile maçında Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi’nin aynı anda forma giymesini istediğini belirten Tevez, bunun yanında daha bir çok ünlü futbolcunun ismini söyleyerek “onlara teklif götüreceğim” dedi.

Carlos Tevez, jübile maçı açıklamalarında şunları söyledi: “Jübile maçım’daki ilk 11’i seçtim. Gianluigi Buffon, Hugo Ibarra, Rio Ferdinand, Gabriel Heinze, Patrice Evra, Andrea Pirlo, Paul Scholes, Paul Pogba, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi ve Wayne Rooney. Emekliye ayrılırsam, bu oyunculara jübile maçımda aynı takımda oynaması için teklif götüreceğim.

Belki de gelmiş geçmiş en efsane futbolculardan olan Ronaldo ve Messi, Carlos Tevez’in jübile maçı için ilerleyen zamanlarda aynı takımda forma giyebilir…

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın