Connect with us


Oyun Haberleri

Marvel’s Avengers Oyununun Betası, 6 Milyon Kişi Tarafından Oynandı

2020 yılının en çok beklenen video oyunlarından biri olan Marvel’s Avengers’ın betası, 6 milyon kişi tarafından 27 milyon saat oynandı.

Zaman:

Tarih:

Marvel's Avengers Betası, 6 Milyon Kişi Tarafından Oynandı

Bu yıl içerisinde çıkış yapacak olan en dikkat çekici oyunlardan biri olan Marvel’s Avengers adlı video oyunu, beta versiyonuyla gelecek olan başarıyı şimdiden kanıtladı. Marvel evrenini bir oyun dünyasına yansıtan Marvel’s Avengers adlı video oyunu, oyun dünyasında büyük bir dikkat çekti ve beta versiyonuyla büyük başarı yakaladı. Oyunun geliştiricisi olan Japonya merkezli Square Enix adlı şirket, geçtiğimiz zamanlarda yayınlanan beta’nın istatistiklerini yayınlandı.

Yapımcı şirket tarafından yayınlanan istatistiklere göre hem Marvel hayranlarının, hem de oyuncuların büyük ilgisini çeken bu oyun, beta sürecinde 6 milyondan fazla kişi tarafından toplamda 27 milyon saati aşkın bir süre oynandı. Oldukça iyi bir başarıyı henüz beta sürecindeyken yakalayan Marvel’s Avengers oyunu içerisinde oyuncular tarafından yapılanlar bunlarla da sınırlı değildi.

Yapımcı şirket, beta sürümünde oyuncular tarafından yapılan aktivitelerin istatistiklerini de yayınladı. Buna göre Marvel’s Avengers’ın geçtiğimiz zamanlarda yayınlanan betasında tüm oyuncular, sadece Iron Man karakterini oynamak için toplanda 3 milyon saat harcadılar. Bununla birlikte bu süreçte oyun içerisinde 200 milyondan fazla Hulk smash yapılırken, tüm oyuncular toplamda 27 milyon saati aşkın bu oyunun betasını oynadı.

Benzer içerik:  Fortnite, Aquaman ve Atlantis Güncellemesi Alıyor
Marvel's Avengers Oyununun Betası, 6 Milyon Kişi Tarafından Oynandı 2020 yılının en çok beklenen video oyunlarından biri olan Marvel's Avengers'ın betası, 6 milyon kişi tarafından 27 milyon saat oynandı.

Crystal Dynamics ve Eidos Montréal şirketleri tarafından geliştirilen yeni video oyunu Marvel’s Avengers, 4 Eylül tarihinden itibaren birçok platformda yayınlanacak. PlayStation 4, PC, Xbox One ve yeni nesil konsollar için çıkış yapacak olan Marvel’s Avenges, şuanda Steam üzerinde 289 TL’lik fiyat etiketiyle ön satışta. Dilerseniz buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına gidebilir ve ön sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir