Connect with us


Mobil Haberler

Markası Ne Olursa Olsun: Eski Telefonunu Getirene Xiaomi’den Dev İndirim

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, markası ne olursa olsun eski telefonunu getirene 1.000 TL indirin + eski telefon değerinde çifte indirim yapacak.

Zaman:

Tarih:

Eski Telefonunu Getirene Xiaomi'den Dev İndirim

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Xiaomi, dünya çapındaki milyonlarca tüketiciyi şaşırtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz zamanlarda bazı ülkeler için eski Xiaomi cihazını getirene yenisini veren Xiaomi, şimdi ülkemizi de kapsayan oldukça iyi bir kampanyayla karşımıza çıktı. Hem de yeni kampanya, eskisine göre çok daha farklı ve dikkat çekici.

Akıllı telefon modelleriyle tüm dünyada büyük bir ilgi çekmeyi başaran Xiaomi, ülkemizde de büyük bir üne ulaşmayı başardı. Uygun fiyatlı ve oldukça şık tasarımlara sahip telefonlarıyla büyük ilgi çeken akıllı telefon ve teknolojik cihaz üreticisi Xiaomi, eski model akıllı telefon sahiplerinin cihazlarını yenileyebilmesi için oldukça iyi bir kampanyaya imza atıyor.

Bu kampanyaya göre markası ne olursa olsun, eski cihazınızla birlikte Mi Store’a giderek akıllı telefonunuzu aradaki farkı ödeyerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Mi Store, hem götürdüğünüz akıllı telefon modelinin fiyatını, hem de buna ek olarak 1.000 TL’lik bir ücret indirimi yapıyor. Yalnızca Xiaomi Mi 10 modellerini kapsayan bu kampanya kapsamında 1.000 TL + Eski Telefonunuzun bedeli şeklinde indirime kavuşuyorsunuz.

Markası Ne Olursa Olsun: Eski Telefonunu Getirene Xiaomi'den Dev İndirim Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, markası ne olursa olsun eski telefonunu getirene 1.000 TL indirin + eski telefon değerinde çifte indirim yapacak.

Örnek vermek gerekirse sizin eski akıllı telefon modelinizin değeri 1.500 TL olarak hesaplanırsa, buna ek olarak 1.000 TL’lik bir ek indirim de Xiaomi tarafından yapılacak. Böylelikle Mi Store’da 2.500 TL’lik bir indirim ile yeni model Xiaomi Mi 10 cihaza sahip olabileceksiniz. Akıllı telefonlarıyla dünya çapında ünlü bir teknoloji şirketi olan Xiaomi’nin en yeni akıllı telefon modellerinden Mi 10, kullanıcılara oldukça iyi özellikler ve şık bir tasarım sunuyor. Dilerseniz hemen aşağıdan Xiaomi Mi 10 özelliklerine de detaylı bir liste halinde göz atabilirsiniz.

Benzer içerik:  Huawei Enjoy 20 ve Enjoy 20 Plus Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Ayrıca şunu da belirtmek gerekirse; kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar Mi Store’larda ilgili kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Özellikleri

Markası Ne Olursa Olsun: Eski Telefonunu Getirene Xiaomi'den Dev İndirim Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, markası ne olursa olsun eski telefonunu getirene 1.000 TL indirin + eski telefon değerinde çifte indirim yapacak.

6.67 inç boyutunda Full HD+ ekrana sahip olan Xiaomi Mi 10, 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanıyla karşımıza çıkıyor. Gücünü Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisinden alan akıllı telefon modeli, 4.780 mAh batarya ve 30W hızlı şarj desteğiyle karşımıza çıkıyor. Cihazın 108 MP değerinde ana arka kamerası bulunurken, 13 MP ekstra geniş açılı ikinci kamerası, 2 MP makro sensörü, 2 MP değerinde de derinlik sensörü bulunuyor. Cihazın ön tarafında ise 20 MP değerinde bir selfie kamerası yer alıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir