Connect with us


Oyun Haberleri

Mafia Definitive Edition Geliyor: Yeni Fragman Paylaşıldı

Oyun dünyasının en sevilen oyunlarından olan Mafia’nın yenilenmiş versiyonu olan Mafia Definitive Edition çok yakında geliyor. Oyundan yeni fragman yayınlandı.

Zaman:

Tarih:

Mafia Definitive Edition Geliyor: Yeni Fragman Paylaşıldı

Oyun dünyasının en sevilen video oyunlarından biri olan Mafia, aslında 2002 yılında karşımıza çıkan oldukça iyi bir video oyunuydu. Bugüne dek birkaç oyun ile karşımıza çıkan Mafia serisinin en beğenilen oyunlarından biri de ilk Mafia olmuştu. 2K Czezh tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan Mafia serisinin ilk oyunu, 2002 yılında karşımıza çıkmıştı. 18 yıl önce karşımıza çıkan oyun, 18 yılın ardından şimdi de yepyeni bir oyun ile karşımıza çıkacak.

Aksiyon/Macera türünde oldukça dikkat çeken bu oyun, milyonlarca oyuncuyu kendine hayran bırakmış ve oyun dünyasında oldukça iyi bir yer edinmişti. Özellikle hikayesiyle büyük dikkat çeken bu video oyunu, 18 yıldan sonra yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkacak. Uzun bir süredir oyuncular tarafından merakla beklenen yenilenmiş Mafia oyunu, yavaş yavaş karşımıza çıkmaya başladı.

Oyunun yenilenmiş versiyonu olan Mafia Definitive Edition, Hangar 13 adlı oyun geliştirici şirket tarafından geliştiriliyor. Bununla birlikte oyunun yayıncılığını da yine 2K Games üstleniyor. Birçok platform için çıkış yapacak olan 2002 çıkışlı Mafia oyununun Remastered hali olan Mafia Definitive Edition, 25 Eylül 2020 tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak.

Benzer içerik:  Flight Simulator 2020'ye İstanbul Geliyor: İşte Yeni Ülkeler
Mafia Definitive Edition Geliyor: Yeni Fragman Paylaşıldı Oyun dünyasının en sevilen oyunlarından olan Mafia'nın yenilenmiş versiyonu olan Mafia Definitive Edition çok yakında geliyor. Oyundan yeni fragman yayınlandı.

Çıkışına sayılı günler kalan oyunun birçok detayı karşımıza çıkmaya başlarken, oyundan yeni bir fragman da geldi. “Welcome to the City of Lost Heaven” başlığıyla YouTube’da yayınlanan Mafia Definitive Edition fragmanı, önümüzdeki günlerde karşımıza çıkacak olan video oyununu da karşımıza koydu. Diğer bir yandan oyun, Steam üzerinde 259 TL‘lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Dilerseniz hemen aşağıdan oyunun yeni fragmanına da göz atabilirsiniz.

Mafia Definitive Edition Fragman

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir