Connect with us


Genel

Unutulmaz Oyun Mafia 2 Tüm Hileleri (Mafia II)

Oyun dünyasının en sevilen oyunlarından biri olan Mafia 2’nin oyun içerisinde kullanılabilen tüm şifrelerini bu makalemizde listeledik.

Zaman:

Tarih:

Unutulmaz Oyun Mafia 2 Tüm Hileleri (Mafia II)

2K Czech tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından 24 Ağustos 2010 tarihinde yayınlanan video oyunu Mafia 2, oyun dünyasında oldukça iyi bir yer edinen sayılı oyunlardan biri diyebiliriz. Oldukça farklı hikayesi ve yapısıyla oyuncuların gönlüne taht kuran Mafia 2, döneminin en sevilen oyunlarından biri olurken, günümüzde bile hala binlerce oyuncu tarafından oynanıyor.

2010 yılından beri 3 oyun ile oyuncuların karşısına çıkan Mafia serisi, 3. oyunun iyi bir yer edinememesinden sonra oyuna ara vermişti. Milyonlarca oyuncunun hala severek oynadığı oyun serisi Mafia, oyun içerisinde eğlenceli vakit geçirebileceğiniz pek çok şeyi barındırıyor. Fakat Mafia’da, GTA gibi oyun serilerinde bulunan hile sistemi benzeri bir sistem bulunmuyor. Yani Mafia 2’de dahili bir hile sistemi bulunmuyor. Fakat trainer dosyasını Mafia’ya kurmanız halinde oyun içi hileleri aktif edebiliyorsunuz.

Benzer içerik:  300 Hz Ekran Tazeleme Hızına Sahip Predator Triton 500 Türkiye'ye Geldi: Fiyatı

Biz bu makalemizde trainer dosyasını kuran, fakat oyun içerisinde yapabileceği hileleri bilmeyen oyuncular için rehber amaçlı bir yazı hazırladık. Mafia 2’de trainer dosyası aracılığıyla sınırsız para, sınırsız can, sınırsız cephane gibi yapabileceğiniz tüm hileler, hemen aşağıda liste halinde bulunuyor. Dilerseniz siz de göz atabilir, dilediğiniz şifreyi oyun içerisinde kullanabilirsiniz.

Mafia 2 Trainer Şifreleri

Unutulmaz Oyun Mafia 2 Tüm Hileleri (Mafia II) Oyun dünyasının en sevilen oyunlarından biri olan Mafia 2'nin oyun içerisinde kullanılabilen tüm şifrelerini bu makalemizde listeledik.
INSERTHile sistemini aktif eder
NUMPAD 1Sınırsız sağlığınız olur
NUMPAD 2Sınırsız paranız olur
NUMPAD 3UNLIMITED CLIPS
NUMPAD 4Sınırsız cephaneniz olur
NUMPAD 5Düşmanlarınız kolay olur
NUMPAD 6Polisler kolay olur
NUMPAD 7Oyun oldukça hızlanır
NUMPAD 8Oyun ağır çekimle devam eder
NUMPAD 9Oyun normal hız ile devam eder
NUMPAD 0Arabanız limitsiz sağlamlığa kavuşur
NUMPAD +Zamanı hızlandırır
NUMPAD –Zamanı Yavaşlatır
F2Saat ve yazıları açıp kapatır
F12Oyun menüsünü açıp kapatır
HOMEHile sistemini kapatır

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir