Connect with us


Dizi Haberleri

Lucifer, 5. Sezonuyla Netflix’de Zirveye Yerleşti

Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olan Lucifer, Cuma günü 5. sezonuyla yayınlanmasının ardından tekrar Netflix’in zirvesine yerleşmeyi başardı.

Zaman:

Tarih:

Lucifer, 5. Sezonuyla Netflix'de Zirveye Yerleşti

Dünyanın en çok kullanılan dijital dizi/film platformlarından biri olan Netflix, dünya çapında 192 milyondan fazla kullanıcısıyla dijital film/dizi piyasasının önderi olarak yoluna devam ediyor. Yayınladığı içerikler ile dünya çapında büyük bir popülerliğe kavuşan Netflix, binlerce yapımıyla abonelerini platformda tutmayı başarıyor.

La Casa de Papel gibi önemli yapımlar ile büyük bir ün kazanan Netflix’in en çok beğenilen içeriklerinden biri de Lucifer. Oldukça fantastik bir dizi olan Lucifer, milyonlarca kişiyi Netflix’e kitliyor ve oldukça heyecanlı anlar yaşatıyor. 2016 yılından günümüze kadar 4 sezonu yayınlanan Lucifer, Cuma günü de 5. sezonuyla birlikte Netflix abonelerine sunulmuştu. Dizinin 5. sezonunun gelmesiyle zirveye geçmesi de bir oldu.

Netflix’in en sevilen serilerinden olan Lucifer, geldiği günden itibaren Netflix zirvesine geçti. 8 bölümden oluşan 5. sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkan Lucifer 5. sezonu, birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de 1. sıraya yerleşti. 1,5 milyondan fazla Netflix abonesi bulunan ülkemizde, Lucifer da oldukça dikkat çeken içeriklerden biri diyebiliriz. Netflix Türkiye’de bugün ilk 10’a bir göz attığımızda ilk olarak karşımıza Lucifer çıkarken, 2. olarak Türk komedi dizisi Baba Parası çıkıyor.

Benzer içerik:  Google, Teknolojik Kulaklık Kabloları Üzerinde Çalışıyor (I/O Braid)
Lucifer, 5. Sezonuyla Netflix'de Zirveye Yerleşti Netflix'in en sevilen dizilerinden biri olan Lucifer, Cuma günü 5. sezonuyla yayınlanmasının ardından tekrar Netflix'in zirvesine yerleşmeyi başardı.

Lucifer dizisi, Cehennemin Efendisi olmaktan sıkılan bir şeytanın Los Angeles’a yerleşmesini, ve burada bir cinayet dedektifiyle ilişki kurmasını konu alıyor. Oldukça sürükleyici Suç/Fantastik türünde bir dizi olan Lucifer, şuanda 5. sezonuyla Netflix’te. Dilerseniz hemen aşağıdan Lucifer 5. sezon fragmanına da bir göz atabilirsiniz.

Lucifer 5. Sezon Fragman

Dilerseniz güncel teknoloji haberleirne göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir