Connect with us


Dijital Haberler

Lucifer 5. Sezon Yayın Tarihi ve Fragmanı Yayınlandı

Netflix üzerindeki en sevilen dizilerden biri olan Lucifer’ın 5. sezon fragmanı ve çıkış tarihi Netflix tarafından resmi olarak yayınlandı.

Zaman:

Tarih:

Lucifer 5. Sezon Yayın Tarihi ve Fragmanı Yayınlandı

İlk olarak 2016 yılında FOX‘da yayınlanmaya başlayan Polisiye/KomediDrama türündeki TV dizisi Lucifer, 3. sezonun ardından sonlandırılmıştı. FOX’da istediği beklentiyi yakalayamayan dizi, daha sonra Netflix tarafından hakları satın alınarak dijital platformda devam etmeye başladı. Netflix’de bir süredir devam eden dizi için geçtiğimiz zamanlarda 5. ve 6. sezon onayı resmi olarak verilmişti.

Daha önce ortaya çıkan söylentilerde Lucifer dizisinin 5. sezon ile son bulacağı söylenmiş, daha sonra sizlere haberimizde aktardığımız gibi Netflix’den açıklama gelmişti. Netflix, dizinin 6. sezonunun çıkacağını doğrulayarak 5. sezonun final olmadığını ortaya koymuştu. Bunun ardından 5. ve 6. sezon için meraklı bekleyiş başladı. Netflix, kısa bir aradan sonra Lucifer 5. sezonun çıkış tarihini ve fragmanını resmi olarak yayınladı.

Lucifer’ı FOX’dan kurtararak devam ettiren Netflix, bu sezon da izleyicileri oldukça heyecanlandıracak gibi görünüyor. Resmi olarak yayınlanan 2 dakika 5 saniyelik fragman, ülkemizde de oldukça izlendi. An itibarıyla trendlerde 7 numaraya yerleşen Lucifer fragmanı, izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Dizinin tanıtım kampanyasını başlatan Netflix, 16 bölümden oluşan 5. sezon için çıkış tarihini de izleyicilerle paylaştı.

Benzer içerik:  Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisinin Senaristi, Dizinin Neden İptal Edildiğini Açıkladı

Fragmandan da görüldüğü üzere Lucifer 5. sezonu 21 Ağustos 2020’de Netflix üzerinde yayınlanacak. Yüz binlerce kişi tarafından merakla beklenen Lucifer, daha önce iddia edildiği gibi 21 Ağustos’ta 5. sezonu ile final yapmayacak. 5. sezonun yayınlanmasının ardından 6. sezon çalışmaları başlayacak ve daha sonra 6. sezon yine Netflix’de yayınlanacak.

16 bölümlük 5. sezona siz de Netflix üzerinden 21 Ağustos’ta ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Lucifer 6. sezon ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak ve güncel teknoloji haberlerine ulaşmak için “kitle.net” web sitemizi ziyaret edebilir ve ücretsiz abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir