Connect with us


Otomobil Haberleri

Lucid Motors’un Elektrikli SUV Otomobili Ortaya Çıktı

Çok yakında Lucid Air adlı Sedan modeli otomobiliyle Tesla’ya rakip olacağı söylenen Lucid Motors’un şimdi de SUV modeli ortaya çıktı.

Zaman:

Tarih:

Lucid Motors'un Elektrikli SUV Otomobili Ortaya Çıktı

Elektrikli otomobil piyasasının oldukça yeni ve iddialı markalarından biri olan Lucid Motors, çok yakında çok iddialı bir çıkış yapacak. Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar ile büyük bir dikkat çeken Lucid Motors, Sedan modeli otomobilini şaşırtıcı şarj özellikleriyle duyurmuş ve yakında tanıtacağının sinyallerini vermişti.

1 dakikalık şarj ile 32 KM menzile sahip olacağı söylenen sedan modeli Lucid Air model elektrikli otomobil için meraklı bekleyiş sürerken, sedan modeli henüz çıkmadan yepyeni bir SUV modeli ortaya çıktı. 1 dakikalık şarj ile 32 KM menzile sahip olabilen Lucid Air modeli elektrikli otomobili ile Tesla’nın Model-S’ine büyük bir rakip olacağı söylenen Lucid Motors, şimdi de Tesla’nın Cybertruck’ına büyük bir rakip olabilir. Ortaya çıkan görsellere bakılırsa, otomobil oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor.

9 Eylül’de Lucid Air’i tanıtmak için etkinlik düzenleyecek olan Lucid Motors, aynı etkinlikte SUV modeli elektrikli otomobilini de duyurabilir. Lucid Motors’un tanıtım çekimleri sırasında fotoğraflar çeken bir kişi, Lucid Motors’un SUV modelini de ortaya çıkardı. Fotoğrafta Lucid Air modeli sedan otomobil yer alırken, diğer bir yandan adı henüz bilinmeyen bir SUV modeli de göründü. Ortaya çıkan SUV modeli otomobil, görenleri de fazlasıyla şaşırttı.

Lucid Motors'un Elektrikli SUV Otomobili Ortaya Çıktı Çok yakında Lucid Air adlı Sedan modeli otomobiliyle Tesla'ya rakip olacağı söylenen Lucid Motors'un şimdi de SUV modeli ortaya çıktı.

Sedan modeli Lucid Air’in tanıtımı için günler kalırken, 9 Eylül’de gerçekleştirilecek bu etkinlikte tanıtılabilecek olan SUV modeli de yukarıdaki fotoğraflarda olduğu gibi ortaya çıktı. Oldukça beğenilen bir tasarıma sahip olan Lucid Motors SUV modeli yeni otomobilinin adı, şuan için belli değil. Sadece fotoğraflarıyla karşımıza çıkan modelin detayları da elimizde bulunmuyor.

Benzer içerik:  Tesla, 2019'un 4. Çeyreğinde Teslimat Rekorları Kırdı

Fakat Lucid Motors’un açıklamalarına göre şirketin 9 Eylül 2020’de tanıtılacak olan sedan modeli, elektrikli otomobil piyasasında tarihin en hızlı şarj edilebilen elektrikli otomobili olarak çıkış yapacak. Şirket tarafından oldukça iddialı bir şekilde ortaya atılan bu söylemler, şimdiden yüz binlerce kişiyi şaşırtmaya yetiyor. İlerleyen zamanlarda şirketin hem Sedan modelini, hem de SUV modelini etkinlikte görebiliriz. Ayrıca Lucid Motors’un ilerleyen zamanlarda Tesla ile rekabetinin nasıl olacağı da merak konusu. Konu hakkında tüm gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Gelişmelerden ve güncel teknoloji haberlerinden haberdar olmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir