Connect with us


Dünya'dan Haberler

Louis Vuitton’ın 7.150 TL’lik Yüz Siperliği Tepki Çekti

Dünyanın en lüks markalarından biri olarak bilinen Fransa merkezli Louis Vuitton markası, 7.150 TL’lik yüz siperliği sebebiyle büyük tepki çekti.

Zaman:

Tarih:

Louis Vuitton'ın 7.150 TL'lik Yüz Siperliği Tepki Çekti

1854 kuruluşlu Fransa merkezli bir marka olan Louis Vuitton, birçoğunuzun da bileceği üzere dünyanın en lüks markalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Çok lüks olarak bilinen bu markanın ürünlerinin fiyatları da tabii ki aynı seviyede yüksek oluyor. Fakat bir yüz siperliğinin de fiyatının 7.150 TL olması, sosyal medyada pek de iyi karşılanmıyor. Oldukça basit bir yüz siperliği için 750 Sterlin fiyat biçen marka, sosyal medyada binlerce kişinin hedefi haline geldi.

Bildiğiniz gibi dünya üzerinde hızla yayılan bir salgın bulunuyor ve bu sebeple maske ve yüz siperliği şeyler kullanmamız gerekiyor. Şu dönemde kullanılması gereken en önemli şeylerden olan maske ve yüz siperliği tabii ki herkesin sahip olması gereken bir şey. Fakat ünlü marka Louis Vuitton, normalinden pek de farklı sayılmayacak ihtiyaç malzemesi olan yüz siperliğini tam olarak 750 Sterline, yani güncel kur ile 7.150 TL’ye satışa sunuyor.

Fransız marka Louis Vuitton, 30 Ekim’de satış sunulacağını söylediği bu yüz siperliğinin tanıtım kampanyasını şuanda başlatmış durumda. Fakat bu tanıtım kampanyasının ardından tepkiler de hızla büyümeye başladı. Tabii ki Louis Vuitton bu ürünü satarken herkesi kapsayan bir kitleyi hedeflemiyor fakat, böyle bir ürüne böyle bir fiyat biçilmesi satın alınmayacak olsa da sosyal medyada eleştirilerin hedefi haline geliyor.

Benzer içerik:  Trump, Su İçemediği İddialarına İlginç Bir Yanıt Verdi
Louis Vuitton'ın 7.150 TL'lik Yüz Siperliği Tepki Çekti Dünyanın en lüks markalarından biri olarak bilinen Fransa merkezli Louis Vuitton markası, 7.150 TL'lik yüz siperliği sebebiyle büyük tepki çekti.

Hemen yukarıda da görebileceğiniz bu yüz siperliği, 30 Ekim’de 750 Sterlinlik fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Aslında tasarımı göze oldukça hoş geliyor fakat yine de bu kadar yüksek bir fiyat etiketine sahip olmasının asıl nedeni sosyal medyada tartışılıyor. Sosyal medya kullanıcıları bu yüz siperliğini fiyatıyla eleştirirken, aynı şekilde bu yüz siperliğini alacak kişiler de merak konusu oldu…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir