League of Legends’ın Yeni Şampiyonu “Lilia” Olabilir (Güncellendi)

League of Legends'ın PBE sunucularında ortaya çıkan "Lilia" isimli yeni karakter, LoL'e yakında gelecek olan yeni şampiyon olabilir.
 League of Legends’ın Yeni Şampiyonu “Lilia” Olabilir (Güncellendi)

Yazı Güncellendi, Lilia Resmi Olarak PBE’de Yayınlandı. Şampiyonun tanıtım videosu sayfanın en altında yer alıyor.

Riot Games‘in en çok oynanan oyunu olan ve dünyanın en çok oynanan MOBA oyunlarından olan League of Legends, oyuncuları heyecanlandırabilmek ve eğlenceli anlar sunabilmek adına pek çok yeni özellik üzerinde çalışıyor. Çoğu zaman çeşitli etkinlik ve özellikle rile oyuncuları şaşırtan Riot Games, bu sıralar yeni bir şampiyon üzerinde çalışıyor.

Ortaya çıkan iddialara göre League of Legends’ın merakla beklenen yeni şampiyonu, Lilia isimli bir orman karakteri olabilir. Evet, paylaşımlara göre bu karakterin videosu bile ortaya atıldı. Karaktere baktığımızda sihirdar vadisinde ormandaki kurbağayı oldukça andırıyor. Diğer bir yandan ormancı olacağı söylenen Lilia karakteri, Tahm Kench karakteri ile oldukça benzerlik taşıyor. Tabii ki bunlar henüz iddia fakat, PBE‘de ortaya çıkan bir ses kaydına göre, bu karakter yakında gelebilir.

League of Legends’ın kapalı testlerinin sürdürüldüğü ve oyuncuların yeni şampiyon ve özellikleri test amaçlı kullandığı PBE sunucusunda bugün bir ses kaydı sızdırıldı. İlgili ses kaydına göre LoL’ün en sevilen support karakterlerinden olan Thresh‘e yeni bir replik eklendi. Makalemizin en altından da dinleyebileceğiniz replikte Thresh, “Lilia veya Lily” isimli birine sesleniyor.

PBE’de bu ses kaydının ortaya çıkmasının dışında, geçtiğimiz zamanlarda ilginç bir şekilde yeni bir karakter kutusu açılmıştı. Şampiyon seçim ekranında görünen fazladan 1 karakter kutusu boş görünüyordu. Bunun ortaya çıkmasından birkaç gün sonra bir de ses kaydının ortaya çıkması iddiaları güçlendirdi. Ayrıca bir yayıncı, Lilia karakterinin oyun içerisinde ortaya çıktığını da aktardı. Aşağıda yer alan videodaki karakterin Lilia isimli yeni orman karakteri olduğu belirtildi. Bilginin gerçekliği şuanlık tartışılır fakat iddialar oldukça güçlü.

Yukarıdaki görüntülerin Lilia isimli yeni karaktere ait olduğu söyleniyor(yazı güncellendi, detaylar aşağıda). Dikkat çeken görüntüler, geçtiğimiz saatlerde ortaya çıktı. Belki de ilerleyen günlerde League of Legends’da karşımıza çıkacak olan yeni karakterin ismi Lilia, veya Lili olabilir. Ayrıca ormanın çok sevilen kurbağası, artık vadinin korkulan rakiplerinden biri haline gelebilir…

İlgili İçerik  Cyberpunk 2077 Oynanış Videosu Yayınlandı (25 Dakika)

PBE sunucusunda ortaya çıkan Thresh repliğinin ses kayıtları aşağıda yer alıyor. İlgili ses kaydında Thresh; “Onlar senin evini aldılar Lilia. Bu kaybı unutma.” şeklinde bir replik kullanıyor.


Lilia Tanıtım Videosu

Bir önceki yazımız olan LoL Maç İzleme Görevleri Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde League of Legends, LoL ve LoL Görevleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın