Connect with us


Genel

League of Legends Seviye Çerçeveleri (Tamamı)

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu olan Riot Games yapımı League of Legends’ın seviye çerçevelerini bu makalemizde listeledik.

Zaman:

Tarih:

League of Legends Seviye Çerçeveleri (Tamamı)

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu olan League of Legends, 2019 yılından beri milyonlarca oyuncuya oldukça eğlenceli bir platform sunuyor. Her ne kadar oyun içerisindeki art niyetli oyuncular oyuna zarar verse de, oyunun yapımcısı Riot Games son dönemlerde bu sorunu çözmek için pek çok özel güncellemeye gidiyor.

Yıllar içerisinde oyunculara pek çok güncellemeyle yenilikler sunan Riot Games, onlarca yeni karaktere ve hikayeye ev sahipliği yaparak platformu güncel tutmayı başardı. Özellikle yayınladığı sinematik videolarla oyuncuları League of Legends, yani Efsaneler Ligi evrenine çeken Riot Games, diğer MOBA oyunlarına bu sayede oldukça büyük bir fark atarak MOBA oyunu piyasasında lider konuma yükseldi.

İlk çıktığı zamanlarda dereceli sistemi sebebiyle normal oyuncu seviyesini pek de önemsemeyen Riot Games, League of Legends’a çok geniş bir seviye sistemi getirmemiş ve oyuncuların ulaşabileceği maksimum seviyeyi 30 ile sınırlandırmıştı. 8 yıl 30 seviye sınırlamasıyla yoluna devam eden League of Legends, geçtiğimiz yıllarda gelen yeni güncellemeyle sınırsız seviye desteğine kavuşmuştu. Tabii ki bununla birlikte oyunculara çeşitli özellikler de verilmeye başlandı.

Benzer içerik:  Apple, Kendi Telefonları İçin Uzaya Uydu Ağı Kuruyor
League of Legends Seviye Çerçeveleri (Tamamı) Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu olan Riot Games yapımı League of Legends'ın seviye çerçevelerini bu makalemizde listeledik.

Riot Games’in League of Legends’a getirdiği yeni seviye sistemi sınırsız hale gelirken, oyunculara da çeşitli ödüller verilmeye başlandı. Her 25 seviyede oyunculara çerçeve verilirken, bu çerçeveler yükseldikçe oldukça dikkat çekici olmaya başlıyor. Ayrıca 200 seviyenin ardından her 50 seviyede 1 mor cevher kazanıyorsunuz. Dilerseniz hemen aşağıdan League of Legends’ın tüm çerçevelerine göz atabilirsiniz.

LoL Seviye Çerçeveleri

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir