Connect with us


Genel

League of Legends RP Kodu Nasıl Kullanılır?

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan League of Legends’da RP, yani Riot Points kodları nasıl kullanılır bu makalemizde detaylı olarak anlatıyoruz.

Zaman:

Tarih:

League of Legends RP Kodu Nasıl Kullanılır?

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunlarından olan ve yıllardır milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapan League of Legends, yayınladığı karakterlerle, oynanışı ve hikayesiyle büyük bir ilgi çekmeyi başarıyor. Özellikle çok büyük evreni, hikayesi ve karakterleri sayesinde milyonlarca oyuncuyu kendine hayran bırakan League of Legends, aynı zamanda onlarca karakter için oyunculara kostüm ve çeşitli içerik satışları da yapıyor.

Düzenli olarak pek çok kostümü, içeriği ve etkinliği oyuna getiren Riot Games, bunlar üzerinden para kazanarak oyunculara daha iyi bir platform sunabilmek amacıyla yatırımlarına devam ediyor. 2010 yılından beri MOBA oyunu piyasasının lideri konumunda olan League of Legends, 180’e yakın karaktere(siz gelecekte bu makaleyi okurken belki de 1800 karaktere) ev sahipliği yapıyor.

Oyunda 180 karakter bulunurken, her karaktere özel kostümler ve özel renk paketleri yer alıyor. Yani 180 karakter olmasına rağmen yüzlerce, hatta binlerce opsiyon seçeneği bulunuyor. Tabii ki bu ek seçenekler de ücretli olarak satılıyor. Fakat biraz daha indirimli olarak almak istediğinizde, çeşitli(kesinlikle güvenli olanlar) internet siteleri bulunuyor. Güvenli oyun pin sitelerinden League of Legends RP kodu satın aldığınızda, bu kodu oyuna girmeniz gerekiyor. Kodu girdiğinizde satın aldığınız RP, yani Riot Puanı, hesabınıza yükleniyor ve bu puan ile oyun içinde dilediğiniz şeyleri satın alabiliyorsunuz.

Benzer içerik:  League of Legends 2020 Sezon Sonu Dereceli Ödülleri

Dilerseniz hemen aşağıdan League of Legends RP kodunu nasıl kullanabileceğinize göz atabilirsiniz…

LoL RP Kodu Nasıl Kullanılır?

League of Legends RP Kodu Nasıl Kullanılır? Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan League of Legends'da RP, yani Riot Points kodları nasıl kullanılır bu makalemizde detaylı olarak anlatıyoruz.
  • League of Legends istemcisini açın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Üst menüden mağazaya girin.
  • Açılan pencerede sağ üstten hesap butonuna tıklayın (profil fotoğrafına benzer bir ikon)
  • Açılan pencerenin sol tarafındaki menüde Kodları Kullan butonuna tıklayın.
  • Son olarak açılan pencereye RP kodunuzu girin ve Gönder butonuna tıklayın.

İşte League of Legends‘a RP kodunuzu yüklemek bu kadar basit. Konu hakkında başka sorularınız varsa sayfanın en altındaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir