Connect with us


Genel

League of Legends İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu olan League of Legends’da isim değişikliği nasıl yapılır bu makalemizde detaylı olarak anlatıyoruz.

Zaman:

Tarih:

League of Legends İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan ve MOBA türü oyunlar arasında zirvede bulunan League of Legends, 2010 yılından beri milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Onlarca karakteriyle, oynanışıyla ve hikayesiyle büyük bir ilgi çeken League of Legends, özellikle son zamanlarda yayınladığı sinematik videolar sayesinde büyük bir gelişme yaşıyor.

Oyundan çok sinematik videolarıyla ve yüzlerce karakteri barındıran evreniyle dikkat çeken League of Legends, devamlı olarak oyunu güncel tutarak milyonlarca oyuncunun platformda aktif kalmasın sağlıyor. 30 milyon aktif oyuncusu bulunan League of Legends, oyunculara sunduğu onlarca özellik, oynanış ve karakter sayesinde günümüzde hala en çok oynanan MOBA oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

2010 yılından beri milyonlarca oyuncu tarafından tercih edilen League of Legends’da oyuncuların en merak ettiği şeylerden biri de isim değiştirme hakkı. Çoğu online oyunda olduğu gibi tabii ki League of Legends’da da isim değiştirme hakkınız bulunuyor. Bunu yapmanız için 2 farklı yol bulunuyor ve bu yollardan biri ücretsiz. Diğer yol ise daha kolay olsa da ücretli şekilde yapılıyor. Biz bu makalemizde 2 yoldan da League of Legends nick nasıl değiştirilir detaylı olarak anlatıyoruz. Genel olarak lol nick değiştirme işlemlerine baktığımızda oldukça basit olduğunu söyleyebiliriz.

Benzer içerik:  Yeni Call of Duty İsmi ve Logosu Sızdırıldı | 2020
League of Legends İsim Değiştirme Nasıl Yapılır? Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu olan League of Legends'da isim değişikliği nasıl yapılır bu makalemizde detaylı olarak anlatıyoruz.

Öncelikle League of Legends’ı açın ve hesabınıza giriş yapın. Daha sonra sağ üst menüde bulunan Mağaza bölümüne tıklayın. Karşınıza çıkan pencerede sağ üst tarafta profil ikonu şeklinde “Hesap” bölümü olacak, o butona tıklayın. İşte isim değiştirmek için bu bölümden işlem yapabilirsiniz.

Eğer yeterli mavi özünüz varsa, ücretsiz olarak League of Legends’daki isminizi değiştirebilirsiniz. İsim değiştirmek için 13.900 mavi öze ihtiyacınız var. Fakat 13.900 mavi öz yoksa, ücretli olarak isim değiştirmeyi tercih edebilirsiniz. League of Legends’da mavi öz biriktirme süreci oldukça zor olabiliyor ve bu sebeple beklemek istemeyebilirsiniz. Bu durumda 1.300 RP ile League of Legends isminizi değiştirebilirsiniz.

Güncel olarak fiyatlara baktığımızda isim değiştirmek için 1.300 RP almak isterseniz, direkt olarak League of Legends istemcisi üzerindeki fiyatlar 1.780 RP 64 TL şeklinde. Yani ücretli isim değiştirmek için 64 TL değerinde RP satın almanız gerekiyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir