Connect with us


Genel

League of Legends Kostüm ve Şampiyon İadesi Nasıl Yapılır?

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu olan League of Legends üzerinde aldığınız şampiyonları ve ek içerikleri nasıl iade edebileceğinizi anlatıyoruz.

Zaman:

Tarih:

League of Legends Kostüm ve Şampiyon İadesi Nasıl Yapılır?

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu olan ve devamlı olarak güncellenen League of Legends, oyunculara pek çok içeriği ve özelliği beraberinde sunuyor. Oyun içerisinde satın alabileceğiniz binlerce ek içerik, beraberinde iade haklarıyla birlikte geliyor. Eğer League of Legends hesabınızda daha önce iade hakkı kullanmadıysanız, 3 adet iade hakkınız bulunuyor ve bunları aldığınız şeyleri iade etmek için kullanabiliyorsunuz.

League of Legends üzerinde satın aldığınız şampiyonları, ifadeleri, profil fotoğraflarını veya kostümleri dilediğiniz taktirde iade edebiliyorsunuz. Fakat bunun için 2 şart bulunuyor. Bu şartlardan birincisi, oyun içerisinde 3 adet iade hakkını, veya ek olarak verilen iade hakkını doldurmamış olmanız gerekiyor. Bu şartlardan ikincisiyse satın aldığınız içeriği maksimum 90 gün önce satın almış olmanız.

League of Legends’da, bir içeriği satın aldıktan maksimum 90 gün sonrasına kadar iade hakkınızı kullanabiliyorsunuz. Örneğin mavi özünüz ile şampiyon satın aldığınızda 90 gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilir ve mavi özünüzün tamamını geri alabilirsiniz. Aynı şekilde Riot Puanı ile kostüm satın aldığınızda 90 gün geçmeden bu kostümü iade edebilir, Riot Puanınızın tamamını iade alabilirsiniz.

Benzer içerik:  Epic Games Kendini Aştı: 2 Oyun Daha Ücretsiz Oldu

Eğer bu şartlardan 90 gün şartını yerine getiriyorsanız, fakat iade hakkınız bulunmuyorsa, ek olarak iade hakkı alabiliyorsunuz. Daha önce ek iade hakkınızı kullanmadıysanız, buraya tıklayarak 2020 yılı için ek iade hakkınızı alabilirsiniz. Bu iade hakkı sayesinde aldığınız 1 içeriği iade etme hakkınız bulunacak ve bu sayede mavi öz/riot puanı iadesini kolaylıkla alabileceksiniz. Eğer bu kısım tamamsa, hemen aşağıdan nasıl iade yapacağınıza göz atabilirsiniz.

League of Legends İade Hakkı Nasıl Kullanılır?

League of Legends Kostüm ve Şampiyon İadesi Nasıl Yapılır? Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu olan League of Legends üzerinde aldığınız şampiyonları ve ek içerikleri nasıl iade edebileceğinizi anlatıyoruz.
  • League of Legends’ı açın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Mağaza bölümüne girin.
  • Sağ üst bölümünden Hesap butonuna tıklayın.
  • Daha sonra sol taraftaki menüden Satın Alma Geçmişi‘ne tıklayın.
  • İade etmek istediğiniz içeriğin sağ tarafından İade butonuna tıklayın.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir