LoL Anahtar Parçacığı Nasıl Kazanılır?

League of Legends'da sandık açmak için ücretsiz anahtar parçacığı nasıl kazanılır bu makalemizde detaylarıyla anlattık.
 LoL Anahtar Parçacığı Nasıl Kazanılır?

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunlarından biri olan League of Legends‘da sandık açmanız için gerekli olan anahtar parçacığı ücretsiz olarak nasıl kazanılır tamamıyla hazırladık. Dilerseniz LoL S Nasıl Alınır başlıklı makalemize de göz atabilir, veya bu makaleyi okumaya devam edebilirsiniz.

League of Legends‘da anahtar parçacığı kazanabilmeniz için pek çok etkeni yerine getirmeniz gerekiyor. Sandık açmanız için gereken anahtarlar, oyun içerisinden toplanan anahtar parçacıklarıyla ücretsiz kazanılabiliyor. 3 anahtar parçacığı 1 anahtar ederken, 1 anahtarla da 1 sandık açabiliyorsunuz. Bu anahtar parçacıklarını kazanmak için de belirli kuralları yerine getirmeniz gerekiyor.

Takdir Seviyeniz Önemli

LoL Anahtar Parçacığı Nasıl Kazanılır?

League of Legends oyuncusuysanız ve ücretsiz anahtar elde etmek istiyorsanız, kesinlikle takdir seviyeniz 2 veya üstü olmalı. League of Legends tarafından cezalandırılan oyuncuların takdir seviyeleri otomatik olarka ‘a düşürülür ve “takdirsiz” olarak değerlendirilir. Bu tür oyuncular anahtar parçacığı gibi ödüllerden yararlanamaz. Bu sebeple eğer takdir seviyeniz sıfırsa, bir an önce oyun içi sakinleşmeye ve takdir seviyenizi yükseltmeye bakın. 2. seviye takdir seviyesine ulaştığınızda, veya halihazırda takdir seviyeniz 2. seviyeden yüksekse aşağıdaki adımları yerine getirmelisiniz.

Takdir Edilmek de Önemli

League of Legends Honor Ekranı

Takdir seviyeniz, anahtar parçacığı almak için en önemlisidir. Aynı şekilde takdir seviyeniz 2. seviye veya üstüyse, oyun içerisinde takdir almanız da önemlidir. League of Legends, oyun içerisinde takım arkadaşlarınızla iletişiminizi de oldukça iyi şekilde değerlendirir. Takım arkadaşlarınıza iyi bir takım arkadaşı olursanız ve onlardan oyun sonu tebrik “honor” alırsanız, League of Legends bunun ödülünü anahtar parçacığı olarak verebilir. Bu sebeple anahtar parçacığı almak için en önemli etkenlerden biri de oynadığınız maçlardaki takım arkadaşlarımızın bize oyun sonu ekranında “honor” vermesi.

Şikayet Edilecek Davranışlarda Bulunmayın

League of Legends Rapor Sistemi Şampiyon Seçim Ekranına Gelebilir

League of Legends oyununun en büyük sorunlarından biri olan “flamer ve troll” oyuncular, oyun tarafından da sevilmez ve ödüllendirilmez. Ödüllendirilmenin aksine, oyuncular gereken miktarda cezalar ile karşılaşır. Bu sebeple anahtar parçacığı almak istiyorsanız, oyun içerisinde kesinlikle “flame, troll” davranışlarında bulunmayın ve takım arkadaşlarınızla iyi geçinin. Gerekiyorsa tüm takımı susturun ve oyuna odaklanın. Oyun içerisinde geçen konuşmanız, anahtar parçacığı ödülü almanızı etkileyebilir. Bu sebeple önemli yerler haricinde, kimseyle tartışmaya girmemeye çalışın. Başta da söylediğimiz gibi; oyuncuların size karşı kullandığı raporlar, oyun tarafından kötü algılanabilir ve ödül almamanıza sebep olabilir.

İlgili İçerik  Elon Musk'ın Serveti 1 Günde 12 Milyar Dolar Arttı

S Puanı Almaya Çalışın

LoL Anahtar Parçacığı Nasıl Kazanılır?

League of Legends’da yukarıdaki etkenleri tamamladığınızda yapmanız gerekenlerden biri de S almak. S puanı almaya mecbur değilsiniz, fakat bu anahtar parçacığı alma oranınızı oldukça yükseltir. Bildiğiniz gibi League of Legends’da ücretsiz hextech sandığı almanız için gereken şey S-, S veya S+ puanı almanız. Oyun, S veya üzeri ustalık puanı skoruyla maç tamamlayan oyuncuları bu tür oyun içi ganimetler ile ödüllendiriyor. S kazanarak sandık alabildiğiniz gibi, aynı şekilde anahtar parçacığı da kazanabiliyorsunuz. S nasıl alınır bilginiz yoksa, buraya tıklayarak konu hakkında detaylı makalemize göz atabilirsiniz.

İşte LoL Anahtar Parçacığı Almak için yapmanız gereken şeyler bu kadar. 2. seviye takdir seviyenizin bulunması, iyi oyun geçirmeniz, S almanız veya arkadaşlarınızın sizi tebrik etmesi gibi etkenler anahtar parçacığı almanıza çok büyük bir oranda yardımcı oluyor. Bu sayede sizler de ücretsiz sandıklar ve anahtar parçacığı kazanabiliyorsunuz. Konu hakkında aklınıza takılan soru işaretleri olduysa, lütfen sayfanın en altına yorum yazmaktan çekinmeyin. İyi oyunlar 🙂

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın