Connect with us


Sosyal Medya

LinkedIn Hesap Silme Dondurma İşlemi

İş dünyasının sosyal medya platformu olan LinkedIn’de hesap silme ve hesap dondurma işlemi nasıl yapılır bu yazımızda detaylı olarak anlatıyoruz…

Zaman:

Tarih:

LinkedIn Hesap Silme Dondurma İşlemi

Sosyal medya platformları arasında oldukça iyi bir konumda olan LinkedIn, aslında diğer sosyal medya platformlarından ayrı olarak, özel olarak iş dünyası için kurulu bir platform olarak karşımıza çıkıyor. İş dünyasındaki insanların birbirleriyle kolaylıkla iletişim kurmasını ve aynı işlerde çalışan kişilerin iletişime geçebilmesini amaçlayan sosyal medya platformu LinkedIn, dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip.

Hızla büyüyen kullanıcı kitlesiyle karşımıza çıkan LinkedIn platformunda üyelik oluşturduysanız ve bu üyeliğinizi silmek, LinkedIn Hesabı Dondurma veya LinkedIn Hesabı Kapatma işlemi yapmak istiyorsanız, bu işlemi fazlasıyla kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Fakat LinkedIn üzerinde bu işlemler, bazı sosyal medya platformlarından ayrı olarak işliyor.

Eğer LinkedIn hesabınızı silmek istiyorsanız, hesabınızı kolaylıkla silebilir ve hiç beklemeden hesabınızı platformdan tamamıyla kaldırabilirsiniz. Daha önce hesap silen kişilere 20 gün boyunca yeniden giriş yapma imkanı tanıyan LinkedIn platformu, artık bundan vazgeçti ve hesap silmek isteyen kişilerin hesabını anında siliyor. Bunun yerine artık hesapta hesap dondurma özelliği de bulunuypr.

Eğer sadece LinkedIn hesabınızı dondurmak istiyorsanız, bunu da aşağıdan öğrenebilirsiniz. Eğer hesap silmek istemiyor ve yalnızca hesabınızı dondurmak istiyorsanız, aşağıdaki doğru başlığı seçin. Hesabınızı sildiğinizde bunun geri dönüşü bulunmuyor. Bu sebeple yaptığınız işlemlerin kesinlikle farkında olmalı ve ona göre işlem yapmalısınız. Dilerseniz gelin hemen bu işlemi nasıl yapabileceğinizi hep birlikte görelim…

Benzer içerik:  Instagram, Corona Virüsü Efektlerini Platformdan Kaldırdı

LinkedIn Hesap Silme

LinkedIn Hesap Silme Dondurma İşlemi İş dünyasının sosyal medya platformu olan LinkedIn'de hesap silme ve hesap dondurma işlemi nasıl yapılır bu yazımızda detaylı olarak anlatıyoruz...
 • Buraya tıklayarak LinkedIn ayarlarına gidin.
 • En aşağıya inin ve hesabı kapat butonuna tıklayın.
 • Buradan dilediğiniz şıkkı seçin ve devam edin.
 • Eğer onaylıyorsanız, şifrenizi girin ve Hesabı kapat butonuna tıklayın.

İşte bu kadar. Hesabı kapat butonuna tıkladığınızda hesabınız kalıcı olarak LinkedIn’den kaldırılacaktır.

LinkedIn Hesap Dondurma

LinkedIn Hesap Silme Dondurma İşlemi İş dünyasının sosyal medya platformu olan LinkedIn'de hesap silme ve hesap dondurma işlemi nasıl yapılır bu yazımızda detaylı olarak anlatıyoruz...
 • Buraya tıklayarak LinkedIn ayarlar sayfasına gidin.
 • En aşağıya inin ve Hesabı dondur butonuna tıklayın.
 • Çıkan ekranda dilediğiniz şıkkı seçin ve devam edin.
 • Eğer onaylıyorsanız, şifrenizi girin ve Hesabı dondur butonuna tıklayın.

İşte bu kadar. LinkedIn hesabı dondurma işlemi oldukça basit.

Eğer konuyla ilgili aklınızda takılı kalan herhangi bir şey varsa, hemen aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilrisiniz.

2 Yorum

2 Comments

 1. Jonathan L.

  27 Kasım 2020 at 23:05

  Hesabınızı henüz donduramıyoruz
  Hesabınızı dondurmadan önce yapılması gereken bazı işlem var gibi görünüyor. Sorunu çözdükten sonra, lütfen ayarlar sayfasından hesabınızı dondurmayı yeniden deneyin.

  Hesabınız, şu anda kurumsal bir ürünle bağlantılı. Eğer yöneticiyseniz, hesabınızı dondurmadan önce lütfen yönetici yetkilerinizi başka bir yöneticiye devredin. Eğer yönetici değilseniz, hesabınızı dondurmadan önce bu lisansı kaldırmak için lütfen yöneticinizle birlikte çalışın.

  Ama bu çok zeki arkadaşlar hangi kurumsal ürünle bağlantılı olduğuna dair herhangi bir bilgi sunmuyor. Neden donduramadığımı bir türlü anlayamadım.

 2. linkedin hesap silme

  5 Aralık 2020 at 08:51

  sonunda çok şükür hesabımı iptal ettim. harika bir yazı olmuş.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir