Connect with us


Dünya'dan Haberler

LG’den Bir Garip Kampanya: Televizyon Alana Benzin Hediye

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olan Güney Kore merkezli LG, Televizyon alana yakıt hediye şeklinde bir garip kampanya duyurdu.

Zaman:

Tarih:

LG'den Bir Garip Kampanya: Televizyon Alana Benzin Hediye

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olan ve ülkemizde de oldukça tanınan bir marka olan LG, son dönemlerde tüketiciyi ürünleriyle buluşturmak için oldukça iyi kampanyalara imza atıyor. Fakat yeni kampanyaya baktığımızda LG, oldukça farklı bir şeyler deniyor gibi görünüyor. Yeni kampanyaya göre teknoloji şirketi LG, bazı televizyon modellerinden satın alan tüketicilere 3.000 TL‘ye kadar yakıt puanı hediye ediyor.

Bu kampanya için Opet ile anlaşma sağlayan LG, OLED Tv modellerini tüketicilerle buluşturmak istiyor. 5 adet ayrı OLED Tv modeline özel kampanya düzenleyen LG, oldukça yüksek fiyatlara sahip bu televizyon modellerini alanlara 3.000 TL’ye varan yakıt puanı hediye ediyor. Bu yakıt puanları da yine televizyon sahipleri tarafından Opet bayilerinde kullanılabiliyor.

Tabii ki LG, 3.000-10.000 bandındaki televizyonları için 3.000 liralık yakıt puanı hediye etmiyor. Kampanyanın en düşük tutarına baktığımızda 750 TL’lik yakıt puanı görünüyor. 750 TL‘lik bu Opet yakıt puanını kazanabilmeniz için 13.999 TL değerindeki OLED55CX6LA modeli televizyonu satın almanız gerekiyor. Diğer bir yandan 14.999 TL değerindeki OLED55GX6LA modeli televizyonu satın alanlara da 1.000 TL‘lik yakıt puanı hediye ediliyor.

Benzer içerik:  Huawei, Çalışanı Olmayan ve 7/24 Açık Mağaza Açtı
LG'den Bir Garip Kampanya: Televizyon Alana Benzin Hediye Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olan Güney Kore merkezli LG, Televizyon alana yakıt hediye şeklinde bir garip kampanya duyurdu.

LG’nin yeni kampanyasında televizyon fiyatları yükseldikçe hediye edilen yakıt puanı da yükseliyor. 22.999 TL değerindeki OLED65CXLA modeli televizyonu satın alan kişiler 1.250 TL değerinde yakıt puanı alırken, 24.999 TL değerindeki OLED65GXLA modeli televizyonu satın alan kişilere de 1.500 TL değerinde Opet yakıt puanı hediye ediliyor. Son olarak 51.999 TL değerindeki OLED77CX6LA modelini satın alan kişilere de 3.000 TL değerinde Opet yakıt puanı hediye ediliyor.

Otomobil sahipleri için düzenlenen bu kampanya, halihazırda bu televizyon modellerini satın almak isteyenler için oldukça iyi diyebiliriz. Fakat kampanya kapsamında yakıt puanı almak isteyenlerin, oldukça yüksek fiyatlardaki OLED televizyonları tercih etmesi gerekiyor.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerinden haberdar olmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir