Connect with us


Mobil Haberler

LG Wing’in Tanıtım Tarihi ve Teaser’ı Yayınlandı

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG’nin T şeklindeki yeni akıllı telefonunun Teaser’ı yayınlandı. Modelin tanıtım tarihi de bu video ile belli oldu.

Zaman:

Tarih:

LG Wing'in Tanıtım Tarihi ve Teaser'ı Yayınlandı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Güney Kore merkezli LG, son zamanlarda oldukça iyi ürünleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz zamanlarda ortaya çıkan T şeklindeki ekrana sahip akıllı telefon modeli LG Wing ile dikkat çeken teknoloji şirketi LG, modelin Teaser’ını yayınladı. Cihazın tanıtım tarihi belli olurken, bazı özellikler ve fiyat bilgisi de önemli web sitelerinde sızdırıldı.

Katlanabilir telefon piyasasına yeni bir soluk getirebilecek olan LG Wing, diğerlerinden oldukça farklı bir tasarıma sahip. 2 farklı ekrana sahip olan LG Wing, yukarıya açılabilir ekrana sahip. Bu sayede cihaz, T şeklinde bir tasarıma bürünebiliyor. Diğer akıllı telefonlar gibi ekranı katlanmayan LG Wing, direkt olarak ekran üzerinden açılıyor. Oyun konsoluna benzeyen bir tasarıma sahip olan cihaz şimdiden oldukça dikkat çekmiş durumda.

Günlerdir bazı sızıntılarıyla karşımıza çıkan LG Wing, şimdi de resmi olarak LG tarafından duyuruldu. Yeni akıllı telefon modelinin Teaser’ını yayınlayan LG, videonun sonunda tanıtım tarihini de paylaştı. Buna göre merakla beklenen ve oldukça ilginç tasarıma sahip olan LG Wing, 14 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Bu tarihten itibaren telefonun tüm özellikleri ve fiyat etiketi ortaya çıkacak olurken, şuanda da birçok kaynakta cihaza ait bilgiler sızdırılmış durumda.

LG Wing'in Tanıtım Tarihi ve Teaser'ı Yayınlandı Güney Kore merkezli teknoloji devi LG'nin T şeklindeki yeni akıllı telefonunun Teaser'ı yayınlandı. Modelin tanıtım tarihi de bu video ile belli oldu.

Ortaya çıkan bilgilere göre 8 GB‘lık RAM‘e sahip olacağı söylenen LG Wing, gücünü Qualcomm Snapdragon 765G işlemcisinden alacak ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olacak. 6.8 inç boyutunda ana ekrana sahip olduğu söylenen telefonun ayrıca 4 inçlik 2. bir ekrana sahip olduğu söyleniyor. Diğer bir yandan ortaya çıkan bilgilere göre yeni akıllı telefon modeli LG Wing’in 1.000 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacağı söyleniyor.

Benzer içerik:  Dünya Genelindeki Android ve iOS Kullanım Oranları Belli Oldu

LG Wing Teaser

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir