Connect with us


Teknoloji Haberleri

Kanatlı Telefon LG Wing Tanıtıldı: Özellikleri

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi LG’nin merakla beklenen T şeklindeki yeni akıllı telefon modeli LG Wing nihayet tanıtıldı.

Zaman:

Tarih:

Kanatlı Telefon LG Wing Tanıtıldı: Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Güney Kore merkezli LG, bir süredir merakla beklenen T şekline sahip akıllı telefon modeli LG Wing‘i nihayet tanıttı. Ortaya çıktığı günden beri fazlasıyla konuşulan ve teknoloji dünyasının en çok konuşulan akıllı telefon modellerinden biri olan LG Wing, normal akıllı telefon modellerinden çok daha farklı bir tasarıma sahip ve daha önce denenmemiş bir konsept diyebiliriz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha geniş ekranlı telefonlar isteyen tüketicilere daha iyi ürünler sunmak isteyen teknoloji şirketleri, bu konu üzerine odaklandı ve yıllar içerisinde normal akıllı telefonlardan bambaşka tasarımlara geçiş yapıldı. Katlanabilir ekranlar, pop-up kameralı telefonlar, ekran altı kameralı telefonlar ve daha birçoğu piyasaya sürüldü. Kullanıcıya daha büyük ekranlar sunmak isteyen şirketler adeta bu konuda birbiriyle yarışa girdi.

Bu yarışta rekabetçi şirketlerden biri de Güney Koreli LG oldu. LG, diğer şirketlerden çok daha farklı bir tasarıma sahip yeni akıllı telefon modeli LG Wing’i çok uzun bir süredir geliştiriyordu. T şeklinde görünen bir tasarıma sahip olan LG Wing, adeta kanatlı gibi görünüyor. 6.8 inç boyutunda ana ekrana sahip olan bu akıllı telefon modeli, ek olarak 3.8 inç boyutunda ikinci bir ekranı karşımıza çıkarıyor.

Kanatlı Telefon LG Wing Tanıtıldı: Özellikleri Güney Kore merkezli teknoloji şirketi LG'nin merakla beklenen T şeklindeki yeni akıllı telefon modeli LG Wing nihayet tanıtıldı.

Farklı tasarımıyla ilgi odağı olan LG Wing, 256 GB dahili depolama alanıyla ve 8 GB RAM desteğiyle karşımıza çıkıyor. Gücünü Qualcomm Snapdragon 765G işlemcisinden alan bu akıllı telefon modeli, aslında tüketicilerin karşısına oldukça yüksek özelliklerle çıkıyor. Orta/üst segment bir akıllı telefon modeli olarak karşımıza çıkan LG Wing, 4.000 mAh bataryasıyla ve Android 10 işletim sistemiyle kutusundan çıkıyor.

Benzer içerik:  Apple, Katlanabilir Telefon Üretmek İçin Samsung'dan Ekran Alacak

Cihazın kamera tarafında da bizlere oldukça iyi değerler sunuluyor. 64 MP değerinde ana arka kameraya sahip olan LG Wing modeli, 13 MP değerinde geniş açı sensörüne ve 12 MP değerinde de ultra geniş açı sensörüne sahip. Diğer bir yandan cihazın ön tarafında ise 32 MP değerinde mekanizmalı bir selfie kamerası yer alıyor. Dilerseniz hemen aşağıdan LG’nin oldukça dikkat çeken tasarıma sahip yeni akıllı telefonu LG Wing özelliklerine detaylı liste halinde göz atabilirsiniz.

LG Wing Özellikleri

Kanatlı Telefon LG Wing Tanıtıldı: Özellikleri Güney Kore merkezli teknoloji şirketi LG'nin merakla beklenen T şeklindeki yeni akıllı telefon modeli LG Wing nihayet tanıtıldı.
  • Ekran: 6.8 inç 1. ekran | 3.8 inç 2. ekran
  • Renk Seçenekleri: Gri
  • Depolama: 256 GB dahili depolama alanı
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 765G
  • RAM (Bellek): 8 GB
  • İşletim Sistemi: Android 10
  • Sim: Çift Sim
  • Pil (Batarya): 4.000 mAh
  • Kamera: 64 MP ana arka kamera + 13 MP geniş açı sensörü + 12 MP ultra geniş açı sensörü | 32 MP ön kamera

Son olarak fiyatı büyük merak konusu olan LG Wing’in fiyat etiketi maalesef şuan için belli değil. İlerleyen günlerde cihazın fiyat etiketinin belli olması dahilinde sizleri bilgilendireceğiz. Gelişmelerden haberdar olmak için kitle.net web sitemizi takipte kalın…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir