Connect with us


Mobil Haberler

LG’nin 2 Ekranlı Yeni Telefonu LG Wing’in Fiyatı Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi LG’nin T şeklinde olan 2 ekranlı yeni akıllı telefon modeli LG Wing’in fiyat etiketi ortaya çıktı.

Zaman:

Tarih:

T Şeklinde Ekrana Sahip LG Wing'in Fiyatı Ortaya Çıktı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Güney Kore merkezli LG, oldukça ilginç bir tasarıma sahip LG Wing modeli akıllı telefonu üzerinde bir süredir çalışıyor. Tasarımsal olarak T şekliyle karşımıza çıkan yeni akıllı telefon modeli LG Wing, geçtiğimiz günlerde sızıntılarıyla karşımıza çıkmış ve tüketiciler tarafından ilgi çekmişti. Şimdiyse cihazın bazı özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı.

Ortaya çıkan bilgilere baktığımızda daha önce yapılmamış bir şekilde farklı bir tasarımı ve 2 ekranıyla karşımıza çıkan yeni LG Wing, katlanabilir telefon piyasasına çok daha farklı bir ürün olarak giriş yapacak. Diğer katlanabilir telefonlardan çok daha farklı olarak T şekline bürünen yeni akıllı telefon modeli LG Wing, arka panelin altında bir adet daha ekranıyla karşımıza çıkacak.

Bu ekran sayesinde örneğin oyun oynarken 2. bir işlem gerçekleştirebilecek, veya oyun dışında 2 işlemi aynı anda yapabileceksiniz. Resim içerisinde resim özelliği gibi oldukça garip bir şekilde karşımıza çıkan LG Wing, ortaya çıkan bilgilere göre cihazın ana ekranının 6.8 inç boyutunda olacağı söylenirken, ikinci ekranın da 4 inç boyutunda olacağı belirtiliyor.

Benzer içerik:  Telefonlar'daki Radyasyon Sağlığımızı Ne Kadar Etkiliyor?
LG'nin 2 Ekranlı Yeni Telefonu LG Wing'in Fiyatı Ortaya Çıktı Güney Kore merkezli teknoloji şirketi LG'nin T şeklinde olan 2 ekranlı yeni akıllı telefon modeli LG Wing'in fiyat etiketi ortaya çıktı.

Diğer bir yandan 8 GB‘lık RAM’e sahip olacağı söylenen LG Wing’in Qualcomm Snapdragon 765G işlemciden gücünü alacağı belirtiliyor. 128 GB dahili depolama alanıyla karşımıza çıkacak olan cihaz, fiyatıyla oldukça üzebilir. Şuan için tüm detaylar belli olmasa da, bu özelliklere sahip LG Wing’in 1.000 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacağı söyleniyor.

Bu özelliklere sahip bir telefonun böyle bir fiyat etiketiyle satılması tüketici tarafında pek hoş karşılanmayabilir. Fakat tabii ki LG Wing’in karşımıza neler çıkaracağını henüz tam olarak bilmiyoruz. İlerleyen zamanlarda tanıtılacak olan cihaz belki de katlanabilir akıllı telefon piyasasında oldukça sevilen bir ürün haline gelebilir.

LG Wing Video

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir