Connect with us


Teknoloji Haberleri

LG’nin Katlanabilir Televizyon Modeli Satışa Çıkıyor: Fiyatı 650 Bin TL

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan LG’nin geçtiğimiz yıl tanıttığı katlanabilir akıllı televizyon modeli satışa çıkıyor. Fiyatı ise Türk Lirası ile tam 650 Bin TL. Hem de bu vergisiz hali!

Zaman:

Tarih:

LG'nin Katlanabilir Televizyon Modeli Satışa Çıkıyor: Fiyatı 650 Bin TL

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Güney Kore merkezli LG, daha önce eşi benzeri neredeyse hiç görülmemiş bir fiyat etiketine sahip akıllı televizyon modelini satışa çıkarıyor. Geçtiğimiz yıl dünyanın ilk katlanabilir akıllı televizyon modelini duyuran Güney Koreli teknoloji devi LG, şimdi de bu akıllı televizyon modelini üretti ve satışa sunmaya hazırlanıyor.

Önümüzdeki ay satışa çıkacak olan akıllı televizyon modeli, oldukça ilginç bir tasarıma sahip. Dünyanın ilk katlanabilir akıllı televizyon modeli olan ve LG Signature OLED TV R olarak adlandırılan bu televizyon modeli, 2019 yılının CES fuarında tanıtılmıştı. Bu televizyon modelini konsept bir televizyon olarak bırakmayan ve üretime geçen LG, müthiş pahalı bir fiyat etiketiyle televizyonu satışa çıkaracağını açıkladı.

Phandroid’de aktarılan habere göre teknoloji devi LG, önümüzdeki ay bu akıllı televizyon modelini tam 70.000 Euro‘luk fiyat etiketiyle satışa çıkaracak. Adeta milyarderler için tasarlanmış olan bu akıllı televizyonu, standı içerisine katlanabiliyor ve kullanılmadığında bir kutu gibi yerinde kalabiliyor. Güncel kur üzerinden televizyonun fiyatını Türk Lirasına çevirdiğimizde, tam 641.777 TL olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik, bu televizyonun vergisiz hali.

Bu Televizyon Modelinin Vergisiz Fiyatı 650.000 TL

LG'nin Katlanabilir Televizyon Modeli Satışa Çıkıyor: Fiyatı 650 Bin TL Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan LG'nin geçtiğimiz yıl tanıttığı katlanabilir akıllı televizyon modeli satışa çıkıyor. Fiyatı ise Türk Lirası ile tam 650 Bin TL. Hem de bu vergisiz hali!

Ülkemize gelip satışa sunulsaydı tam 641.777 TL+vergiler şeklinde satışa sunulacak olan bu akıllı televizyon modeli, vergileriyle birlikte büyük ihtimalle 1 milyon TL‘ye yaklaşırdı. Elektrikli Tesla Model S’den bile yüksek bir fiyata sahip olan katlanabilir TV modeli LG Signature OLED TV R, her ne kadar çok yeni bir teknoloji olsa da fazlasıyla pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

Benzer içerik:  LG, Sarılabilir Ekranlı Telefon "B Project" Üzerinde Çalışıyor

Haberimizde aktardığımız gibi geçtiğimiz zamanlarda şeffaf akıllı televizyon modelini tanıtan Xiaomi, bu televizyona göre çok daha uygun fiyatıyla satışa çıkarmıştı. Mi TV Lux Transparent Edition ismiyle tamamen saydam akıllı televizyon modelini duyuran Xiaomi, bu televizyonu 7.000 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunmuş ve TV satışa çıktığı gibi tükenmişti. LG’nin katlanabilir televizyon modeli ise Xiaomi’nin saydam televizyonun 10 katından daha yüksek bir fiyat etiketine sahip.

LG Signature OLED TV R Özellikleri

LG'nin Katlanabilir Televizyon Modeli Satışa Çıkıyor: Fiyatı 650 Bin TL Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan LG'nin geçtiğimiz yıl tanıttığı katlanabilir akıllı televizyon modeli satışa çıkıyor. Fiyatı ise Türk Lirası ile tam 650 Bin TL. Hem de bu vergisiz hali!

Ultra ince ve kolaylıkla katlanabilir bir OLED paneline sahip olan yeni akıllı televizyon modeli LG Signature OLED TV R, 65 inç boyutunda bir ekrana sahip. 165 ekranlık bu katlanabilir televizyon modeli, 50.000 defaya kadar katlanabiliyor. Panelin tamamının açılması 15 saniye sürerken, 50.000 defaya kadar açılıp kapanabiliyor. 50.000 kere katlanmalık ömrü olan bu televizyon, kullanılmadığında otomatik olarak katlanıyor ve kutusuna çekiliyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir