Connect with us


Oyun Haberleri

League of Legends’ın Yeni Şampiyonu Seraphine Olabilir

Ortaya çıkan bazı bilgilere göre dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan League of Legends’ın yeni şampiyonu Seraphine olabilir.

Zaman:

Tarih:

League of Legends'ın Yeni Şampiyonu Seraphine Olabilir

Son günlerde oldukça sık güncelleme getiren ve oyunculara birçok yenilik sunan Riot Games, League of Legends‘ı her geçen gün güncelleyerek oldukça yeni bir platform olarak karşımıza çıkarıyor. Geçtiğimiz günlerde Lilia, Yone gibi şampiyonları tanıtan, ardından sızıntılarla Samira isimli yeni bir şampiyonu ortaya çıkan League of Legends, şimdi de bambaşka bir şampiyon ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor olabilir.

Ortaya çıkan bilgilere göre sosyal medya platformlarında açılan ve Seraphine olarak isimlendirilen bazı hesaplar, League of Legends’a gelecek yeni şampiyonun Seraphine olabileceğini ortaya koydu. Seraphine isimli sosyal medya hesaplarında paylaşılan görüntülerde League of Legends oyununa yönelik olduğuna dair pek çok ipucu olması, oyunun yeni karakterinin popüler bir müzisyen olarak çıkacağı iddialarını ortaya koydu.

League of Legends ile ilgili sızıntılarıyla bilinen pek çok kişi, bu hesapların Riot Games tarafından açıldığını ve bir League of Legends projesi olduğunu söyledi. Instagram’da ve Twitter’da açılan @Serodotwav kullanıcı adlı hesaplarda, Haziran ayından bugüne pek çok fotoğraf paylaşılmıştı. Paylaşılan fotoğraflardaki kişiler tamamen bir animasyon karakteri olurken, ilgili hesaplarda “söz yazarı” yazması ve müzik içerikli paylaşımlar yapılması da yeni League of Legends karakterinin Sona benzeri bir karakter olacağını ortaya koydu.

Benzer içerik:  League of Legends Dizisi Arcane Ertelendi
League of Legends'ın Yeni Şampiyonu Seraphine Olabilir Ortaya çıkan bazı bilgilere göre dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan League of Legends'ın yeni şampiyonu Seraphine olabilir.

Bazı kişiler bu hesapların yalnızca bir tesadüf olduğunu söylese de, büyük bir kısım bunun bir Riot Games projesi olduğuna inanıyor. Bu iddanın bu kadar konuşulmasının sebebi de Riot Games’in daha önce de böyle bir proje yapmış olmasıydı. Eğer iddialar doğruysa, Seraphine 2020 şampiyonasında tanıtılacak. İlerleyen zamanlarda gelişmeleri hep birlikte göreceğiz. Takipte kalın…

Dilerseniz güncel oyun ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir