Dünyanın en çok oynanan oyunlarından olan League of Legends'ın mobil versiyonu Wild Rift hakkında detaylı bir resmi oynanış videosu yayınlandı.

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunlarından biri olan League of Legends‘ın mobil versiyonu Wild Rift için detaylı ve resmi bir oynanış videosu yayınlandı. İlgi çeken videonun içerisinde pek çok bilgi ve çıkış tarihi hakkında bazı bilgiler yer aldı. 10. yıla özel pek çok yeni oyununu ve projesini tanıtan Riot Games, isminin sonundaki “s” ekinin hakkını verebilmek adına pek çok yeni oyun geliştireceğini açıklamıştı.

Bunun üzerine mobil TFT ve kart oyunu LoR’u geliştiren şirket, şimdi de dünyanın en çok oynanan oyunlarından olan League of Legends’ın mobil versiyonu League of Legends: Wild Rift için çalışmalarını sürdürüyor. Uzun zamandır takipçilerini meraklandıran Riot Games, bugün yayınladığı video ile oyuncuları oldukça sevindirdi.

Oyun hakkında derinlemesine bir inceleme videosu çeken Riot Games yetkilileri, 2020 yılı içerisinde geleceğini belirttikleri oyunun oynanış videolarını ve detaylı anlatımını yayınladı. İlk etapta 40 şampiyon ile mobil platformlara gelecek olan Wild Rift, en çok tercih edilen karakterler ile karşımıza çıkacak.

İlgili İçerik  Honor Play 4T ve 4T Pro Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

LoL: Wild Rift Yeni İnceleme Videosu

İlk olarak Android platformlara gelecek olan LoL mobil versiyonu, ilerleyen zamanlarda da iOS platformu için yayınlanacak. Ayrıca oyuna gelecek olan 40 karakter de ilerleyen zamanlarda artacak ve karakterlerin tümü yavaş yavaş eklenecek. Oyuna gelecek olan pek çok karakterin özellikleri PC ile aynı olacakken, bazı karakterlerin özellikleri biraz daha değişik olabilecek. Bu da mobil platformlar ile uyumun sağlanabilmesi için yapılacak.

Ayrıca hali hazırda bilgisayarda League of Legends oynayanlar için çok sevindirici bir haber de Riot Games tarafından paylaşıldı. League of Legends PC oyuncuları mobil oyunu indirdiklerinde, PC’de harcadıkları zaman kadar ödüller kazanacak. Yani eski LoL oyuncuları mobilde oldukça ödüllendirilecek.

Bunun yanında dereceli sistemi gibi özellikler de mobilde yer alacak. Oyuna bilgisayarda kullandığınız Riot Games hesabınız iel giriş yapabilecek veya yeni hesap oluşturabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz PUBG Etkinliği ve %50 İndirim Geliyor başlıklı makalemizde PUBG, Pubg İndirim ve Ücretsiz PUBG hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın