League of Legends, Maç İzlerken Ödüller Verecek

Dünyanın en çok oynanan ve en çok izlenen oyunlarından olan League of Legends, canlı maç yayınları izleyenlere anlık olarak ödüller dağıtacak.
 League of Legends, Maç İzlerken Ödüller Verecek

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunlarından olan ve dünya çapında milyonlarca izleyicisi bulunan video oyunu League of Legends, yepyeni bir etkinlik ile izlenme oranlarını oldukça arttıracak gibi görünüyor. Oyun içi etkinlikler ile oyunculara ödüller dağıtan LoL yapımcı şirketi Riot Games, bu ödül etkinliğini daha da genişletecek.

İlginizi Çekebilir: LoL Maç İzleme Görevi Nasıl Yapılır

League of Legends’ın E-Spor maçlarının izleyici sayısını arttırmak ve izleyicilere daha heyecanlı bir deneyim yaşatmak isteyen Riot Games, bundan böyle maç içerisinde gerçekleşen olaylara göre izleyicilere hediyeler dağıtacak. Riot Games resmi açıklamasına göre 2020 Yaz Mevsimi’nin 3. haftasında başlayacak olan bu ödül etkinliği ile birlikte bir çok ödül kazanabileceksiniz.

Sistemin işleyişi ise oldukça basit olacak. İzlediğiniz E-Spor maçlarında yaşanan anları daha da heyecanlandırmak amacıyla Riot Games sizlere çeşitli ödüller verecek. Örneğin oyunda baron çalındığında izleyicilere rastgele bir ganimet düşecek. Bu ödüller kostüm kristalleri, prestij puanları, clash biletleri ve renk paketleri şeklinde verilecek. Beşte beş atıldığında, baron çalındığında, serinin son maçına geçilmesi gibi anlarda ödüller ekranınıza bildirim olarak gelecek. Eğer maçı canlı olarak takip ediyorsanız ekrandaki ödülü onaylayacak ve ödüle sahip olabileceksiniz. Ayrıca kazandığınız ödülleri de Riot Games’in internet adresinden anlık olarak takip edebileceksiniz.

İlgili İçerik  GTA 6 Resmen Doğrulandı: Geliştirme Süreci Başladı
League of Legends, Maç İzlerken Ödüller Verecek

Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz ödül takip adresinde kazandığınız tüm ödüller yer alacak. Riot Games’in resmi makalesine göre bu ödül etkinliği Yaz Mevsimi’nin 3. haftasında, yani 12 Temmuz’dan itibaren başlayacak. 12 Temmuz’dan itibaren izlediğiniz maçlarda beşte beş, baron çalma, son maça kalma gibi önemli olaylarda ödüller alabileceksiniz.

Riot Games’in makalesine göre etkinliğin işleyici aşağıdaki şekilde olacak;

  • Ganimet alabilmek için Riot Games Hesabı’nızla watch.lolesports.com adresine giriş yapmalı, ardından ödül ve Ganimet alma onayı vermeniz yeterlidir.
  • Eğer Ganimet etkinliği oyun içinde yaşanan bir olayla tetiklenirse, bir bildirim alacaksınız. Ganimeti almak için ekrandaki bildirime tıklayacak veya dilediğiniz zaman watch.tr.lolesports.com adresindeki Ganimet sayfasını ziyaret edeceksiniz.
  • Kazandığınız Ganimetleri ve partner ödüllerini görmek için Lolespor.com adresinden Profil sayfanızdaki Ganimetler sekmesine gitmeniz gerekiyor.
  • Son olarak, Ganimet çıktığında sadece canlı maçlarda alınabilecek. Yakın gelecekte diğer yeni özellikleri de desteklemeyi umuyoruz. -Riot Games

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Mobile Ne Kadar İnternet Harcar? başlıklı makalemizde Call Of Duty, Call Of Duty: Mobile ve İnternet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın