Connect with us


Dünya'dan Haberler

Laura Kasırgası, Flight Simulator’de Canlı Olarak Gösterildi

Microsoft’un oldukça muhteşem grafiklere sahip olan video oyunu Flight Simulator, ABD’deki Laura kasırgasını eş zamanlı olarak oyunculara gösterdi.

Zaman:

Tarih:

Laura Kasırgası, Flight Simulator'de Canlı Olarak Gösterildi

Son zamanların en iyi video oyunu denebilecek olan Microsoft Flight Simulator 2020, oyun dünyasında oldukça büyük bir dikkat çekmiş ve oyuncuların gözdesi haline gelmişti. 38 yıldır oyuncuların karşısına çıkan Microsoft Flight Simulator, geçtiğimiz günlerde 2020 yılı versiyonuyla karşımıza çıkmış ve oyun dünyasında büyük bir heyecan yaratmıştı. Oyun, grafikleri dışında oynanışı ve yapay zekasıyla da büyük dikkat çekti.

Diğer oyunlarına göre çok daha fazla iyi grafiklere sahip olan yeni Flight Simulator 2020, birçok bölgeyi üstün bir gerçeklikle içerisinde bulunduruyor. Steam üzerinde 350 TL’den satışa sunulan oyun, grafiklere dışında yapay zekası ve oynanışı ile dikkat çekiyor. Dünyadaki hava durumuyla eş zamanlı olarak çalışabilen oyun, oyundaki belli bölgelerin hava durumlarını gerçek zamanlı olarak alıyor.

Oldukça gerçekçi bir uçuş yapabildiğiniz Flight Simulator 2020, gerçek zamanlı hava durumunu oyuna aktararak hava durumuna göre zorlu bir uçuş yapmanızı, yani gerçekte pilotlar nasıl zorlanıyorsa o şekilde uçuş yapmanızı sağlıyor. Gerçek zamanlı hava durumunu oyuna aktaran Flight Simulator 2020, ABD’de yaşanan Laura kasırgasını da eş zamanlı olarak oyunculara gösterdi. Oyuncular, kasırgayı çok yakından görmek ve kasırgada uçuş yapmak için oyun içerisinde bölgeye akın etti.

Laura Kasırgası, Flight Simulator'de Canlı Olarak Gösterildi Microsoft'un oldukça muhteşem grafiklere sahip olan video oyunu Flight Simulator, ABD'deki Laura kasırgasını eş zamanlı olarak oyunculara gösterdi.

Daha önce neredeyse hiç denenmemiş eş zamanlı hava durumu ile oyuncuların karşısına çıkan Flight Simulator, bunun nasıl çalıştığını da Laura kasırgası sırasında ortaya koydu. Tam olarak gerçeğe benzer bir şekilde oyuna eş zamanlı olarak gelen Laura Kasırgası, oyuncuların da kasırga içerisinde uçmasını sağladı. Gerçekte yapılması oldukça zor olan bu uçuş, oyuncular tarafından videoya kaydedildi.

Benzer içerik:  Starlink Betasından Oldukça Şaşırtıcı Hız Testi Sonuçları Yayınlandı

Oldukça kaliteli bir video oyunu olarak karşımıza çıkan Flight Simulator, hem dünyadan gerçek bölgeleri oyuna aktarması, oldukça gerçekçi grafiklere ve oynanışa sahip olması sebebiyle, hem de eş zamanlı hava durumu özelliği sebebiyle oldukça sevilir hale geldi. Çıkışından sonraki çok kısa bir süre içerisinde oyuncuların gözdesi haline gelen Flight Simulator 2020, Laura kasırgasını nasıl göstermiş hemen aşağıdan seyredeblirsiniz.

Microsoft Flight Simulator 2020 Sistem Gereksinimleri

Microsoft Flight Simulator'ün 38 Yıldaki Değişimi (Video)
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i5-8400 veya AMD Ryzen 5 1500X
  • Bellek: 16 GB RAM (önerilen)
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 veya AMD Radeon RX 590
  • DirectX: Sürüm 11
  • Disk Alanı: 150 GB kullanılabilir depolama alanı

Dilerseniz güncel oyun ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir