Las Vegas Otelleri Elon Musk ile Ortaklık İstiyor

Elon Musk'ın Las Vegas'a tünel inşa ettiğini öğrenen otel sahipleri, otellerinin yanına durak yapılması için Elon Musk'a özel talepte bulundu.
 Las Vegas Otelleri Elon Musk ile Ortaklık İstiyor

Dünyanın en zengin kişileri arasında bulunan ve bir çok dev şirketin kurucusu olan Elon Musk‘ın kapıları Las Vegas otelleri ve kumarhaneleri tarafından çalınıyor. Sebebi ise bu otel ve kumarhanelerin Elon Musk ile bir anlaşma yapmak istemesi.

Elon Musk’ın kurucusu olduğu şirketlerden birisi olan alt yapı ve tünel inşaatı şirketi The Boring Company, Las Vegas‘ın trafiğini çözümleyebilmek amacıyla Vegas’a tüneller inşa etmişti. Kalabalık şehirlerin trafiğini rahatlatabilmek amacıyla yer altında tüneller inşa eden Boring Company, Las Vegas’daki kumarhane ve otellerin de ilgisini çekti.

Geçtiğimiz zamanlarda Vegas’a inşaa ettiği tüneller sebebiyle Vegas otellerinden bazı istekler alan Boring Company, özel durak talepleriyle karşılaştı. Bloomberg haberine göre Las Vegas‘da bulunan bazı otellerin ve kumarhanelerin sahibi Elon Musk’tan özel olarak durak yapmasını istedi.

Las Vegas Otelleri Elon Musk ile Ortaklık İstiyor

Aktarılan habere göre Las Vegas’da oteli veya kumarhaneleri bulunan kişiler Elon Musk’dan talepde bulundu. Talep ettikleri şey ise durak oldu. Elon Musk’ın Las Vegas’ın altına inşa ettiği tünel için otellere ve kumarhanelere durak isteyen işletmeciler, müşterilerinin daha kolay ulaşım sağlamasını istiyor.

İlgili İçerik  Huawei Yeni Kredi Kartı "Huawei Card"ı Tanıttı

Misafirlerinin otel yakınından uzaklaşmadan ulaşım sağlayabilmesini isteyen otel sahipleri, taleplerini bu yüzden dile getiriyor. Eğer Elon Musk bu talebi olumlu karşılarsa, Las Vegas’daki turistler ve vatandaşlar kolaylıkla otellere ulaşım sağlayacak. Ayrıca otelde kalan kişiler başka bir yere seyahat etmek istediklerinde çok yakın bir duraktan ulaşım sağlayabilecek. Elon Musk bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamış olsa da, yakın zamanda gelişmeleri sizlere aktaracağız. Bizleri “kitle.net” web sitemizden ve Instagram adresimiz “@kitlegram”dan takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın