Connect with us


Dünya'dan Haberler

Range Rover Tanıttı: Arazi Telefonu Explore R

Dünyaca ünlü arazi araçları üreticisi olan Land Rover, oldukça dayanıklı ve arazi kullanımına uygun akıllı telefon modeli Explore R’yi tanıttı.

Zaman:

Tarih:

Range Rover Tanıttı: Arazi Telefonu Explore R

Dünyanın en ünlü arazi aracı üreticilerinden olan ve özellikle Range Rover modelleriyle büyük bir ün kazanan Land Rover, son yıllarda ülkemizde de oldukça sevilen bir marka haline gelmişti. Hindistan merkezli Tata Motors‘un çatısı altında otomobil üretimi yapan Land Rover, herkesin de bileceği gibi sağlam arazi araçları üretmesiyle tanınıyor. Fakat yeni tanıtılan ürüne bakılırsa Land Rover, akıllı telefon pazarında da gelişmeyi amaçlıyor.

Dayanıklı akıllı telefon pazarına giriş yapan Land Rover, otomobil şirketi olsa da karşımıza telefon modelleriyle de çıkıyor. Bir yeni ürün daha geliştiren Land Rover, yeni telefon modeli Explore R’ı duyurdu. Arazide kullanılmak için tasarlanan ve oldukça sağlam olduğu söylenen yeni akıllı telefon modeli, düşmelere ve suya oldukça dayanıklı olmasıyla övünüyor. 1,5 metreye kadar suda 35 dakikaya kadar dayanabilen Explore R, su ve kum geçirmiyor.

Pili 1,5 gün kullanım için optimize edilen Explore R’ın 3.100 mAh değerinde bir bataryası bulunuyor. Android 9 işletim sistemiyle gelen telefon, Android 10‘a yükseltilebiliyor. Diğer bir yandan yüksek kaliteli 12 MP arka kameraya ve 8 MP ön kameraya sahip olduğu söylenen cihaz, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanıyla karşımıza çıkıyor. 5.7 inçlik bir ekrana sahip olan yeni Land Rover Explore R, genel olarak çok sade tasarımıyla ve giriş seviyesi özellikleriyle karşımıza çıksa da, telefonun asıl özelliği çok sağlam olması.

Benzer içerik:  Getir, Eksik Bahşiş Skandalı Hakkında Açıklama Yaptı

Dilerseniz hemen aşağıdan Land Rover’ın akıllı telefon modeli Explore R özellikleri ve fiyatına detaylı liste halinde göz atabilirsiniz.

Explore R Özellikleri

Explore R Özellikleri
  • Ekran: 5.7 inç | HD+
  • Depolama: 64 GB dahili depolama alanı
  • İşlemci: Henüz Bilinmiyor
  • RAM (Bellek): 4 GB RAM
  • Renk Seçenekleri: Siyah
  • İşletim Sistemi: Android 10
  • Pil (Batarya): 3.100 mAh
  • Kamera: 12 MP arka kamera | 8 MP ön kamera

Explore R Fiyatı

Explore R Fiyatı

Ünlü otomobil üreticisi Land Rover’ın sağlam olmasıyla övünen yeni akıllı telefon modeli Explore R, Land Rover’ın resmi internet sitesi üzerinde satışa sunuldu. 399 İngiliz Sterlini fiyat etiketiyle satışa sunulan Explore R, güncel kur ile Türk Lirasına çevirdiğimizde 3.930 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir