Lamborghini: “Zamanın Ötesinde Bir Şey Tanıtacağız”

Dünyanın en lüks otomobil markalarından biri olan Lamborghini, yayınladığı bir posterde "Zamanının İlerisinde" bir şey tanıtacaklarını açıkladı.
 Lamborghini: “Zamanın Ötesinde Bir Şey Tanıtacağız”

Audi alt markası olan dünyanın en lüks spor otomobil markaları arasında yer alan İtalyan otomobil markası Lamborghini, tanıttığı otomobiller ile tüm dünyadan büyük bir ilgi çekiyor. Spor otomobil piyasasında oldukça iyi bir yere sahip olan Lamborghini, oldukça yenilikçi spor otomobillerini tüm dünyada pazarlıyor.

Bir çok yeni otomobil üzerinde çalışmalarını sürdüren ve spor otomobil markaları arasında yerini koruyor. Son zamanlarda tanıttığı otomobiller ile tüm dünyada ilgi çeken Lamborghini, bu sefer her zamankinden daha iddialı gibi görünüyor. Lamborghini tarafından yayınlanan bir postere göre şirket, “Zamanın Üzerinde Bir Şey” üzerinde çalışıyor.

Konu hakkında Lamborghini şirketi tarafından herhangi bir bilgiye paylaşılmasa da, paylaşılan poster oldukça dikkat çekti. Ortaya çıkan posterde yer alan açıklamalar hakkında Lamborghini detaylı bir bilgi paylaşmaktan kaçınarak tarih verdi. 8 Temmuz 2020 – 19:00 tarihine işaret eden spor otomobil markası Lamborghini, bu tarihte “tarihin ilerisinde bir şey” tanıtacağının sinyallerini verdi.

İlgili İçerik  ABD, Çin Merkezli Uygulamaları ve TikTok'u Yasaklayabilir
Lamborghini: "Zamanın Ötesinde Bir Şey Tanıtacağız"

Yukarıda da gördüğünüz poster, Lamborghini tarafından yayınlandı. Posterde, 8 Temmuz tarihinde Lamborghini.com üzerinde zamanın ilerisinde bir şey tanıtılacağı söyleniyor. Türkiye saati ile 19:00’da tanıtım yapacak olan Lamborghini’nin ne tanıtacağı şuanlık tam olarak bilinmiyor.

Fakat “Zamanın İlerisinde” gibi bir açıklamaya bakacak olursak Lamborghini şuana kadar yaptıklarından daha da iddialı bir şey tanıtacak gibi görünüyor. Büyük ihtimal Lamborghini yeni bir otomobil modeli tanıtacak fakat bu şuanlık kesin bir bilgi değil. İlerleyen zamanlarda konu ile ilgili gelişmeleri hep birlikte göreceğiz. Dilerseniz konu ile ilgili gelişmelere veya güncel teknoloji haberlerine ulaşabilmek için “kitle.net” web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 22 Mayıs Bitcoin Pizza Günü | Tarihin İlk Bitcoin Alışverişi başlıklı makalemizde 10.000 Bitcoinlik Pizza, Bitcoin ve Bitcoin Pizza hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın